Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Az anyósom állandó...

Mit tegyek? Az anyósom állandóan a seggünkbe van.

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 20:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kevés dolog derül ki a kérdésből, de el tudom képzelni, hogy mennyire idegesítő lehet. Nálunk apám volt ilyen "magdianyus-bátorkodtam" típus és sok munkám fetkszik benne, hogy leállítottam, leszoktattam erről. Itt első körben a pároddal kéne beszélned, hogy téged ez zavar és jó lenne ha egy picit lazítana anyóspajtás a dolgain.
2013. okt. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Vagy direkt csinálja vagy nem tudatos! De légy kedves és kitartó és szervezzetek önálló programokat ahova csak ketten mentek el! Ha menni akar akkor lehetsz határozott: Köszönjük, most ketten szeretnénk. De soha ne lássa rajtad, hogy ez zavar téged, mert akkor hamarabb leszokik róla még ha nem is tudatos! Kitartóak ám!!! :)
2013. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es (22:00)!


Nem lehet, hogy a múltban túl sokat másztatok bele a magánszférájukba? (Pl.: beleavatkoztatok a gyermeknevelésbe és hasonlók). Sógornőm még azt is megmondaná, hogy melyikünk melyik gyerekkel aludjon (holott nem tervezünk a párommal külön szobát), illetve mennyit szexeljünk, meg szinte minden. Lehet, neked nem tűnt fel, de vannak, akiknek már terhes a túlzott fontoskodás, egy darabig tűrnek, majd vulkánszerűen kitör belőlük.

2013. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
49%
Bővebben kellene leírnod a problémát, hogy értelmes választ lehessen adni.
2013. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
53%
Töröld ki akkor a segged.
2013. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 13-as!

De lehet, de nagyon szoros volt a kapcsolatom a testvéremmel, és nem gondoltam, hogy egyik napról a másikra meg kellene ezt szüntetni. Én azt hittem, hogy a barátnőjével is jóban lehetek, de jobb lett volna, ha egyenesen megmondja, hogy nincs igénye tesóm családjára, semmilyen szinten. Tudod az első gyereknél az volt a baj, hogy szeretjük, a másodiknál az a baj, hogy nem szeretjük. Tudatosan nem mentünk hozzájuk, erre ez is baj. Neki nem lehet megfelelni, és már nem is akarok. Én is rühellem nagyon, és soha többet nem akarom látni, a gyomrom felfordul tőle. Tudom gusztustalan ilyen dolgokat mondani, de annyiszor próbáltam már vele tisztázni a dolgokat. Semmi értelme nem volt, mert nem őszinte...

Elvárásai vannak, de még viselkedni sem tud.

Tudom le leszek pontozva megint, de ez a tényeken nem változtat. Tesóm is rájön majd, hogy milyen ember amikor válnak. És a gyerekei is rá fognak jönni, hogy az anyjuk nem kicsit furcsa...

Ezt rossz indulat nélkül írtam, és aki ismerné a tényeket ugyanez lenne a véleménye. 1000-szer megvizsgáltam már ezt minden oldalról, a magyarázat annyi, hogy végtelenül irigy, önző és nem normális. Nyilván van bennem is hiba, azt mertem hinni, hogy a házassággal a család még megmarad, és nem kell elszeparálódni a szülőktől/testvérektől, és azt is hittem, hogy egy gyereknek annál jobb, minél többen szeretik, mert annál gazdagabb lesz. Hát van aki úgy gondolja, hogy egy gyereknek elég apu meg anyu, és elég rájuk csukni az ajtót, hogy anyu nyugodtan tudjon rejtvényt fejteni. Nekem ők a negatív példa minden téren. A hideg családi kripta, ahol nincs érdemi kommunikáció semmilyen szinten. Brrr...

9-es

2013. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 dBLOOD42 ***** válasza:
Tedd ki az utcára.
2013. okt. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
55%
Költözzetek messzebbre! :)
2013. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%

16-os. azért én nem vagyok ám biztos benne, hogy neked van igazad. Majd a tesóm is rájön, mikor válnak. Mekkora rosszakaratú bunkó vagy te!

Szuper jókat kívánsz a testvérednek.

Nyilván neki jó így, felnőtt ember, ha nem a feleségével szeretné elsősorban megélni intimen a kapcsolatot, akkor már lekopott volna. És nem, nincs igazad, mert igenis, ha egy férfi megnősül, a házassága, és az új családja elsőbbséget élvez a régi vérségi kapcsolatainál, ez a normális dolog. A többiek felé is a szeretet, tisztelet kifejezése szükséges, pl. ünnepeken, segíteni, ha betegek, de nincs kötelező többi tartozása a nővérkéje és a szülei felé.

2013. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13_as vagyok. Csak elnézést szeretnék kérni az előző, - szintén 80%-os válaszadó nevében, mert nem én vagyok :-) Az valóban helytelen, ha az anyuka netezget, rejtvény fejt, míg a gyerek ébren veri az ajtót (nekem most alszanak :-) ), de talán nem fordult ez elő olyan sűrűn, mint ahogy tálalva lett. Ettől függetlenül ugyanúgy mondókázhat, tornázhat, játszóterezhet vele, eteti őket, takarít utánuk, vasal rájuk, stb., orvoshoz, fejlesztésre viszi, vagy maga fejleszti. Lehet, hogy az anyósa ( a Te Édesanyád) túldicsér Téged, kiváltságosnak tart, és nem érti miért.
2013. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!