Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Az anyósom állandó...

Mit tegyek? Az anyósom állandóan a seggünkbe van.

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 20:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%

Kedves 20-as!

Nem vagyok túldicsérve, ne értsd félre. Nem tartom magam tökéletesnek. Számomra durva, amikor valaki csakis az önmaga érdekeit nézi, még a saját gyerekei érdekeit sem ismeri fel. Nem viszi őket játszótérre, még boltba sem tud egyedül elmenni. Nincs ez sűrűn tálalva,csak tesóm néha elszólja magát, amiből az derül ki, hogy ő mosogat, főz, takarít, vasal, viszi a gyerekeket játszótérre.

A másik 80%-os válaszolónak meg annyit üzennék, hogy nem én kívánom a válást nekik, csak szerintem ez oda fog vezetni. Tényleg nem rosszindulatból írtam, de el fognak válni előbb-utóbb, mert őnagysága érdekei nem fogják kívánni sokáig, hogy férjnél legyen. Tök mindegy, hogy ismeretlenek mit gondolnak rólam ismeretlenül, mert ez nem változtat a tényeken. Szegény gyerekeken csapódik le ez az egész, és nagyon látszik rajtuk a foglalkozás hiánya. Ezt nem kell nekem sehogy tálalni, ez látszik egy gyereken. Amúgy meg nem bunkó az az "édesanya" aki a saját 3 éves gyerekét nem engedi be otthon mikor püföli az ajtót?! Mert megtette ezt is, pedig otthon volt. Szerintem nem normális, de védjed csak, könnyű így, hogy nem ismered.

A normális 80%-osnak meg köszi, hogy normális hangnemben írsz, bár eltér a véleményünk. :) Lehet így is eszmecserét folytatni, nem csak úgy, hogy lebunkózzuk a másikat.:)

2013. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%

19-es!

Amúgy olvasd már vissza mit írtál! Én nem írtam, hogy elsőbbséget élvez a vérségi kapcsolat, de az akkor sem normális, hogy elvárja a kedves nej, hogy tesóm ne is álljon velünk szóba, de az ő családjukhoz viszont édesnégyesben mászkáljanak. Nagyon sajnálom, de én már nem tudok róla normális hangnemben nyilatkozni, mert elérte nálam, hogy rühellem mint a sz..rt. Ezért lehet engem bunkónak nevezni, attól még utálni fogom. Hidd el eleget próbálkoztam, de nem lehet vele normális emberi viszonyt ápolni (itt nem szoros kapcsolatra gondolok, csak egy udvarias ismerősi viszonyra, de nem akarta).

Az meg mindegy, hogy én mit kívánok vagy mit nem kívánok nekik, mert semmi közöm az egészhez, de a tesóm nagyon meg fogja szívni, hogy ezt a nőt választotta. Ezt előre lehetett látni, még a gyerekek előtt, csak hát erőltették a dolgot.

Mindegy, nem magyarázkodni akartam, csak nagyon félreérted a dolgokat.

Az itteni kérdező meg amúgy is eltűnt, úgyhogy már mindegy mennyire offoljuk szét a kérdést...

2013. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Iwry válasza:
71%

Először is: cserélj zárat! :)

Másodszor: a telefonokba van egy olyan funkció hogy x-idő után ha nem veszed fel (pl.10 másodperc) átirányítódik egy másik számra amit megadsz (pl. valamelyik közszolgáltató infovonala) vagy b. verzió, ha nincs nálad mindig a telefon kérvényezd a szolgáltatódtól hogy ne kapcsolja azt a számot neked. :)

Nyugi, egy idő után megunja.

Sok sikert!

2013. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 baranyai bruno válasza:
Rázd le!!!!!!!!
2013. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Húzd ki onnan! :)
2013. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

13-as, ill. 20-as vagyok, csak belőlem sikeresen 79%-ost csináltak, mert a gyermekvállalás topikban leszidtam egy sértődős anyukát, hogy minek csinál akkora ügyet, ha az oviban ráadják másik gyermekre a saját gyereke ruháját :) Sose legyen nagyobb baja! Ennek a kérdésnek már mindegy, a kérdező valószínűleg jót rötyög a markában, hogy a válaszolók kinyírják egymást :) Emlékszem már rád (9-es), azt hiszem Te írtad ki ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka..



A szóban forgó madam pedig az alábbi:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__ovodak..


Itt mindenki nulla felé konvergál, aki nem nyalta ki a popóját...

2013. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Igen, az az én kérdésem. :)

Utálom, hogy ennyire fel tudom magam húzni ezen a témán, de eljön majd az az idő, amikor totál hidegen hagy őnagysága. Jó úton haladok, de ehhez az kell, hogy ne kerüljön a szemem elé egyáltalán.

A másik kérdésről nem tudok nyilatkozni, mi még nem tartunk az ovinál. De tényleg ne legyen ettől nagyobb baja a kérdezőnek. :) Mindig az jut az ilyenekről eszembe, hogy örüljön, hogy egyáltalán van gyereke...

9-es

2013. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
57%
ha nincs puskád egy hentes bárd is megteszi
2013. okt. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon szépen köszönöm mindenkinek!Jókat derültem.

Nem egyszerű sajnos.

2014. febr. 1. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!