Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós piszkál mert mosószódáva...

Anyós piszkál mert mosószódával mosok? Ezert?

Figyelt kérdés

Nem olyan lenyeges dolog az eletunkben, inkabb vicces... azota kajak haragszik ram... (?)

Egy ovis gyerkocunk van, 31 hetes terhes vagyok. Nemreg voltam korhazban, kijott pakolni hozzank. Segitsegkeppen elvitte a parom munkasruhait kimosni.

Az olajszag bennemaradt, en kimostam kovetkezo hasznalat utan (parom is mondta hogy mostmar en) mososzodaval, "ujjavarazsoltam". Anyosom mososzodas szekrenytakaritas kozben (latta pedig hogy szep lett a szekreny) folyamatosan piszkalt ( de egy oran keresztul, szerintem direkt), hogy ez a szer igy nem jo ugy nem jo... /jesszus! :) / Utana gorcsolo hassal fekudtem egy orat.... :/ Mondtam hogy nem fogok venni brutal draga mososzereket, nekunk ez igy megfelel. Meg mondom a fia is inkabb kimosatta velem megegyszer...

Valahogy megint vitt el ruhakat (?), mar gunyosan jegyezte meg, hogy ezt kimosatod e ujra a felesegeddel...?! Hat nincs jobb dolga mint ilyennel foglalkozzon? Rendesen puffogott, mikor nem hagytam elvinni torolkozoket, mert azokkal lett meg nekem egy adag... Majdnem sirt...

Hat mi baja van??? En mosolygok mar csak rajta, de addig tudja mondani, mig latja, hogy szep lassan felidegesit... Holott nagyon ovni szeretne...


2013. okt. 23. 03:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem a mosószóda miatt piszkál, hanem mert nem találtátok jónak, ahogy kimosta a ruhákat.

Nem kellett volna megmondani, hogy újra mostad...

Segíteni szeretne, és úgy érzem, Ti sértettétek meg.

Majdnem sírt...mert felnevelte a Férjedet, ezek szerint nem ette meg a kosz, és most nem jó, ahogy mos.

Nem csodálkozom szegény anyóson, hogy majdnem sírvafakadt.

2013. okt. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%

Igaza van az elsőnek. Ha valaki szeretetből segít, akkor nem sejtjük meg azzal, hogy rapiritunk, nem jo, amit csinált. Meg kellett volna simán köszönni - aztán ki mosni, ha akarod, de nem kellett volna neki szólni róla.

Amúgy meg ha ilyen apróságon fel húzod magad, akkor a probléma nem vele, hanem veled van.

2013. okt. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ezek olyan dolgok, amiket simán el lehetne kerülni úgy, hogy ne legyen belőle sértődés. Segíteni akart, köszöntétek volna meg, hogy köszönöm Mama, aztán utána ha akarjátok, azt csináltok vele amit akartok, ha úgy tetszik újramosod, bár úgy gondolom, ez csak kötekedés, nem egyéb, valószínű nem maradt koszos.

De teljesen felesleges elmondani neki, hogy újramostátok!

2013. okt. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Féltékeny, ez rivalizálás.
2013. okt. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%
Már te gondoskodsz a gyerekéről, nem ő, gondolom a férjed egyke, vagy valamiért nagyon félti, ez gyakran előfordul, én megmondanám neki szép óvatosan, hogy ha segíteni akar, akkor segítsen, de ne várjon nagy hálálkodást, mert ha sértődés lesz belőle, akkor inkább nem kell.
2013. okt. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

Ha tudod, hogy mindössze jóindulatból mosta ki a ruhákat, akkor valóban nem kellett volna megbántani azzal, hogy újramosod. Vagy legalábbis nem megmondani. Gondolom óvni akar a munkától a terhesség miatt.

Ha majdnem sírt, akkor biztos nem az a tipikus kötözködős anyós,hanem valóban csak a válladról akar minél több terhet levenni így az utolsó időszakban.

Szerintem gondolkodj el higgadtan, hogy nem-e igazunk van, és ha igazunk van, akkor kicsit másként álljál anyóshoz. Akkor próbáld az ő szemszögéből is nézni a dolgokat, kicsit türelmesebb legyél, hálásabb...

2013. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem ezen huzom fel magam, irtam, hogy raszall az agyamra utana addig, amig szet nem vag az ideg. Igazatok van, hogy nem kellett volna megmondani, hogy ujramostam. Na de o idegesithet, ertitek? Hat mar nekem is betelik a pohar, alljon mar le... Napokig probalkozik azzal, hogy ne nagykukat tegyunk be a konyhaba, hanem kicsit, mert az etelmaradek megbudosodik... (Ok panel, mi kerteshaz, 2 kutya, 2 lo, nem landol a kukaban etelmaradek.) mindent ugy akar ram eroltetni, ahogy o gondolja. A paromnak mar szepen adja elo, meg hogy mondta nekem hogy inkabb pihenjek, ne takaritsak, persze.... Nem igaz. Van a paromnak novere is, o tudja kezelni, osszevissza hazudik neki, csak hogy azt hallja, amit akar... Nah o kedvenc. :) Mi a parommal es a kislannyal nem vagyunk ilyenek...szerintem ezt sem tudja elviselni.

Az milyen mar, hogy szo nelkul kijon es elvisz dolgokat?! Nemcsak a mosas itt a gond...

Az is rossz neki, hogy a kislany ellent (?) mond neki-> nem ehes, nem almos, nem fazik... Nah ilyenekre mondja, hogy szegyelli magat masok elott a lanyom miatt... nem ehhez van szokva, szerinte ez nem igy "megy", a masik 9 eves unokat ugy iranyitja ahogy akarja, annak a kislanynak nem lehet velemenye, akarata, ninc s onallosaga.

Es az is baj, ha mas a velemebyunk dolgokrol... Pl gyerekneveles...ahh

2013. okt. 23. 07:39
 8/27 A kérdező kommentje:
Ha nem kerem a segitseget mosasban, hanem masban, akkor miert pukkad? Mosni a gep mos...
2013. okt. 23. 07:40
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha, te vagy az, akinek a lánya beszólt a festőnek, hogy mit bambul meg az anyós megjegyezte, hogy szürke a gyerek bodyja, nem fehér, szerinted pedig jo az, senki se latja.....
2013. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Valamit EGYÁLTALÁN nem értek!!!!


Az anyós mit keres nálatok, amikor takarítasz, meg hoyg jön ahhoz, hogy nálad begyüjtse a szennyest és elvigye mosni?!?!?!


A mi lakásunkba nincs bejárása senkinek, senki nem viszi el a szennyest kimosni - ez a magánéletünkhöz tartozik.

2013. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!