Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós piszkál mert mosószódáva...

Anyós piszkál mert mosószódával mosok? Ezert?

Figyelt kérdés

Nem olyan lenyeges dolog az eletunkben, inkabb vicces... azota kajak haragszik ram... (?)

Egy ovis gyerkocunk van, 31 hetes terhes vagyok. Nemreg voltam korhazban, kijott pakolni hozzank. Segitsegkeppen elvitte a parom munkasruhait kimosni.

Az olajszag bennemaradt, en kimostam kovetkezo hasznalat utan (parom is mondta hogy mostmar en) mososzodaval, "ujjavarazsoltam". Anyosom mososzodas szekrenytakaritas kozben (latta pedig hogy szep lett a szekreny) folyamatosan piszkalt ( de egy oran keresztul, szerintem direkt), hogy ez a szer igy nem jo ugy nem jo... /jesszus! :) / Utana gorcsolo hassal fekudtem egy orat.... :/ Mondtam hogy nem fogok venni brutal draga mososzereket, nekunk ez igy megfelel. Meg mondom a fia is inkabb kimosatta velem megegyszer...

Valahogy megint vitt el ruhakat (?), mar gunyosan jegyezte meg, hogy ezt kimosatod e ujra a felesegeddel...?! Hat nincs jobb dolga mint ilyennel foglalkozzon? Rendesen puffogott, mikor nem hagytam elvinni torolkozoket, mert azokkal lett meg nekem egy adag... Majdnem sirt...

Hat mi baja van??? En mosolygok mar csak rajta, de addig tudja mondani, mig latja, hogy szep lassan felidegesit... Holott nagyon ovni szeretne...


2013. okt. 23. 03:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Ne akarj vele jóban lenni! Ne keresd a kedvét, látod, semmire nem mész evvel a törekvéseddel; marad a határmegvédés.

2 nő 1 háztartásban nem működik, ez a TE háztartásod, ne egyezkedjetek azon, hogy hogy legyenek ott a dolgok, a Tied és kész. Akkor jön, amikor hívjátok, ha jön, elmondjátok neki a házirendet, pl. hogy hányig lehet maradni.

Én elvettem az anyámtól a lakáskulcsot, pedig egyedül lakom.

2013. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
35%

Azért piszkál, mert irgy rád, de nagyon. Te most vagy fiatal, terhes, "előtted az élet", ő pedig hasznavehetetlennek és öregnek érzi magát. Mivel nem sok önbizalma van, azzal, hogy te mást másként csinálsz, vagy valamint másként, mint ő, azzal - szerinte - azt tükrözöd felé, hogy ő nem elég jó, hogy ő KEVESEBB nálad.


Iirgység, rivalizálás és féltékenység.


Szó nincs itt semmiféle szeretetről. Anyóspajti is masszívan összekeveri a szeretetet a birtoklással, ráadásul folyton és kéretlenül belefolyik az életetekbe. Ez minden, csak nem szeretet.


Húzd meg időben a határaidat, mert ha nem teszed, hamar azt veszed észre, hogy nem te neveled a saját gyerekedet, hanem anyóspajti.

2013. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Megjegyzem a mosószóda önmagában nem mos. Lágyítja a vizet, ezért kevesebb mosószert kell használni mellette, de a mosószódás víz k.b.annyit ér mintha tiszta ioncserélt vízben mosnál.
2013. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Na eltuntek a fagyasztobol a husok....en nem hasznaltam belole es a parom is ugy tudta hogy jo sok van benne... Fasza. Na megvaltozik itt minden, az tuti...
2013. okt. 23. 09:05
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

Mivel van egy olajos férjem meg használok mosószódát, hadd mondjam el őszintén, ez is csak egy gyűlöld velem az anyósom topik.

A mosószóda a büdös életben nem veszi ki rendesen se az olajat se a szagát. Sehány fokon.

Valahol igaza van az anyósodnak, én is próbálok környezetkímélően élni, de van egy határ. Szóval nem szállok be a mamagyűlöletbe.

2013. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

Most megint jössz anyóssal,a mosószódával,meg a gyerek úgy sem látszik szürke atlétáival?

Mondd már meg annak az anyósnak,h neked nem kellemetlen szürke kis polót ráadni a gyerekre oviba meg orvoshoz!Persze nem fogja elfogadni,mert a fehérneműnek eredetileg fehér színe van nem összemosott szürke!

Előző kérdésednél nem kommenteltem,gondolván,rád tartozik,mivel hogy mosol!De nehogy már babavárás alatt ezen idegesítswd magad!vegyél egy fehér flakonos domestost,áztasd be havonta azt az -2eb kisqruhát!Anyós lenyugszik,a gyerek meg szép ruháb

2013. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

Véletlenül elküldtem!

Szóval a gyerek meg szép ruhában fog járni!

Én külön mosom a fehéreket fél programon.Apukám felesége a nyáron kimosta pár ruháját a gyereknek míg náluk nyaralt,hát undorító szürke lett!főleg amikor mellé raktam az itthoni fehérhez!agybajt kaptam!szóval megértem anyósodat is!régimódi akinél a fehér az igenis fehér!

2013. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nekem kihozza pedig a szagat, tok szepek lettek a munkasruhak, de en ezen nem vitatkozom... Es persze nem csak azzal mosok egymagaban.

En nem akarom gyulolni anyosomat, nem is gyulolom, csak egyszeruen nem ertem...de ti hagynatok hogy lopkodjanak? Na ez nagy segitseg...

Nem en vagyok a babaruhas. Mire jo ez hogy piszkal, ezt nem ertem. Ez segitseg szerintetek??? Mindent lefikaz nalunk, hat miert nem tud csendbe lenni?! Normalisak, tisztak vagyunk, akkor?

2013. okt. 23. 09:36
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

#9es!

Ha tudod,linkeld már be a festőnek beszólt kislányos kérdést!

Csak h.más is olvassa!Ok h anonim mindenki de miért kell letagadni,h nem te tetted fel azt a kérdést?Anyós elvitte a munkás ruhát te kimostad,férjed mondta ez után csak te mosd,szinte szóról-szóra ua!

2013. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

Én is olvastam a kérdést, teljesen ugyanaz...


A mosószóda, ahogy a többiek is írták, nem tisztít, csak vizet lágyít. Bizony kellene "méregdrága" mosóport használni, ha nem csak áztatni akarod a ruhákat...

2013. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!