Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám folyton piszkál, h...

Anyukám folyton piszkál, h nem vagyok önálló, de 4 évig kollis voltam lehet, h még az is leszek fősulin és sztem amennyire tudtam önálló voltam eddig. Mit csináljak, h megértse? Nem tudok megváltozni 19/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

kollis?

sztem?

Ilyen szavak nincsenek a magyar nyelvben.


Mit tegyél? Legyél önálló. Ne várd, hogy anyuci mindent a feneked alá tegyen.

2013. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogja sajnos megérteni, én anyukám sem érti meg hogy pl. miért jó ha a szobámban kupi van. Ne fáraszd magad azzal, hogy megpróbálod bebizonyítani neki, mert mindig találni fog kivetni valót benne. Mondd el neki, hogy te így érzed jól magad, és mivel felnőtt vagy, ne szóljon bele a dolgaidba. Én azt gondolom, hogy aki fősulira/egyetemre megy, az elég önálló az élethez is :)))
2013. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!