Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az normális ha a párom anyja...

Az normális ha a párom anyja sokat ordibál vele és flegmázik ha valamit nem úgy csinálunk ahogy ő elvárná?

Figyelt kérdés
A párom 28 éves. Az anyja mindenért b*szogatja. Ha megjön és egyből nem rohan le köszönni már flegmázik és fennhangon megjegyzi. Ha véletlen neki kell behozni egy karton vizet már hisztizik. Mindig mindenkinek körülötte kell ugrálni, amit ő mond az szentírás. Ha elfelejt valaki kiteregetni már bevágja maga után az ajtót sértődve.
2013. nov. 7. 11:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéna anyuci nyakán élni, akkor leszokna erről. De most komolyan: felnőtt embereknek ezt még mondani kell?
2013. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
15%
KLIMAX!!!
2013. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom, hogy anya főz, anya takarít, törölget, mos, tereget, vasal, bevásárlással cipekedik, ergo: kinyalja a család fenekét... még jó, hogy felmegy benne az ideg, ha senki le sem köpi, senki meg sem kérdezi, mit kéne segíteni.

Engem is gyakran elkapott az ideg, mikor mindenki a családból meresztette a seggét a számítógép vagy a tv előtt, nekem még el kellett pakolnom vacsora után, mosogatnom kellett, és a nyavalyás szemét sem mászott ki magától, a gépben meg ott volt a mosott ruha, mert nem volt még időm teregetni. Én is hisztiztem, mert szívesen pihennék én is néha csak úgy...

El kell költözni, vagy nekifogni segíteni. ;)

2013. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 zabmester ***** válasza:
100%

Flegmázik? Áruld már el nekem, mit értenek az alatt manapság, hogy valaki "flegmázik"?

Mellesleg meg, ha a párodnak nem tetszik, ahogy az anyukája bánik vele, akkor ne lakjon vele. Felnőtt már egy jó ideje, álljon a saját lábára.

2013. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Bejárónő jön heti kétszer
2013. nov. 7. 12:01
 16/37 anonim ***** válasza:
63%
Szóval heti 2szer van takarítva, amúgy senki nem csinàl semmit . Faja.
2013. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges ha egy közel 30 éves ember otthon él a szüleivel, nem is értem mit szeretnél tőle, milyen egzisztenciát tud így neked felmutatni?

Milyen jövőképetek van, nem értelek mit vársz tőle.

2013. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha véletlen neki kell behozni egy karton vizet már hisztizik"


Gondolom, a párod édesanyja nem tinédzser, vidd be Te a vizet! Meglátod, még téged fog védeni, hogy a kisfia veled cipelteti.

2013. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Flegmázás alatt pl olyat értek ha ő a nappaliban tv-zik meglehetősen hangosan és mi az ebédlőben nevetünk valamin akkor kiakad,hogy mit kell megint vihogni és hasonlók..Nagyon nyomasztó, hogy már félek nevetni is, mert neki nem tetszik.
2013. nov. 7. 12:20
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem kaptunk választ hogy miért laktok a szülőknél és a palidnak, na meg neked is felnőtt emberként miért nincs semmi egzisztenciád. Azért erre illene válaszolni...
2013. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!