Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom kutat a cuccaink...

Anyósom kutat a cuccaink között. Ti hogy kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Úgy értem szólnátok érte? Ha igen milyen formában? Bosszant a dolog, de nem fog találni semmi különöset és nem tudom megéri-e belemenni egy vitába. Nem szeretném, ha én jönnék ki rosszul az egészből.
2013. nov. 10. 10:11
1 2 3
 21/24 Adammaister ***** válasza:
Így ő is rá jön hogy visszább kellene venni de csak úgymond te csak rászoltál.
2013. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy a ti házatok, azt sem hogy gyerek van. Vagyis később irtad. És általában ez a probléma akkor szokott felmerülni ha anyossal éltek együtt. Ezért irtam a terhességi tesztet.mert azt titi e hagyta volna szó nélkül, mint általában egyik anyos se ha az ő házában élnek a fiatalok.

Igy hogy már kiegészitetted a történetet, azt tudom tanácsolni, egyszer vezesd körbe a lakásban, és nyomatékosan jelent ki hogy mivel már látta a lakás minden részét nem kell leskelödni, kutakodni mert te ettől rosszul érzed magad.

2013. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
* tuti nem
2013. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nálunk is kutat, szerintem azért, mert nem tudja elviselni, hogy önálló életünk van. Átrendezi a könyveket, edényeket - ami nagyon zavar, azt visszarendezem, de nem szólok érte -általában levágja, mi van, mert aztán ott nem pakol, hanem valahol másutt :). A privát leveleimet elmenekítettem anyámhoz, bár valószínű már mind olvasta. :D Mostantól náluk lesz az unoka, ha ő vigyáz rá, így nem fog tudni pakolni és kutakodni. Majd csinál mást, ami gáz, ilyen típus, igyekszem minél kevesebbet találkozni, beszélni vele. Nyilván nehéz kicsi gyereknél, de vagy nincs kapcsolat, de akkor nincs gyerekvigyázás se, vagy ez van.
2014. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!