Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan függetlenítsem magam a...

Hogyan függetlenítsem magam a világ leggonoszabb anyósának beszólásaitól?

Figyelt kérdés
Hogyan nézzem őt levegőnek okos nő módjára? Túlságosan őszinte vagyok, mindent direktbe megmondok. Ez folytonos veszekedésekhez vezetett. Hogyan hitessem el vele, hogy "jó, úgy lesz"??? Gonosz és aljas, tökéletesnek hiszi magát-saját bevallása szerint. Magyarul, hogy kell hülyének nézni valakit észrevétlenül? Nekem ez sosem ment... Nem vagyok dörzsölt...

2013. nov. 11. 14:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%

A legegyszerűbb az,ha a látogatások számát a lehető legminimálisabbra csökkented. Mondjuk évente egyszer találkoztok. Vagy 3 évente egyszer. Így teljesen függetleníted magad tőle..

Más kérdés ha ott élsz az anyós házában. Akkor viszont vagy elköltözöl, és évente egyszer találkozol vele, vagy ha nincs mód a költözésre, akkor őszinteséged ide vagy oda, befogod a pici szád, és tűrsz..

2013. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Szokásos kérdésem: ilyenkor a párod, hogy lerendezze az anyját? Vagy ha nem tudja lerendezni, akkor oldja meg, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe!
2013. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

14:29

Egy városban élünk. Van egy 17 hónapos kislányunk. Minden nap jönnének apóssal! Kulcsuk is van! :( Lehetetlen, amit írsz...

2013. nov. 11. 14:47
 4/33 A kérdező kommentje:

14:32

A férjem azt mondja, oldjam meg az anyjával a gondomat, ez rá nem tartozik.. :(

Anyós meg olyan elmebeteg, hogy vele nem lehet beszélni! Attól vadulr be, hogy látta, hogy egy másik nőnemű boldoggà tette a fiát! Nem bírja felfogni, hogy más is képes legalább azt nyújtani a fiának, mint amit ő adott neki... B E T E G!!!! Mentálisan kész...

2013. nov. 11. 14:50
 5/33 anonim ***** válasza:
74%

első vagyok.. Miért is lehetetlen???


Én egy faluban , és 2 utcával lejjebb laktam mint az anyósomék. Mégis jó ha évente egyszer találkoztam velük..

Azért egy város nagyobb mint egy falu..

Amúgy sem értem, miért van kulcsuk a lakáshoz?? Kérd vissza a kulcsot, és nyugodtan meglehet mondani, hogy nem kell mindig látogatni. Ha jönnek, és a hátad közepére sem kívánod őket, akkor nem nyitsz ajtót.. Ilyen egyszerű..

Megfognak sértődni..Na és?? Legalább lekopnak egy időre..


Tudod mindent meg lehet oldani ha az ember meg akarja oldani.. Ha csak kifogásokat gyártunk, akkor nem is akarunk változtatni a dolgokon..

2013. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%
Még valamit. Ha nem adják a kulcsot, akkor zárcsere..Mindenre van megoldás
2013. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ötvenes nő vagyok, s kifogtam az egyik legnehezebb természetű anyóst. Fiatal koromban rettentő sokat szenvedtem a beszólásaitól és a viselkedésétől. Mára már megtanultam kezelni a helyzetet.

Bármit mond, bármilyen bődületes butaságot,mindenre azt mondom: igen, mama, úgy van, mama, teljesen igazad van stb. Ha már nem bírom hallgatni,akkor eljövök. Ez általában 10-15, ritkán 20 -25 perc elteltével következik be. Azóta béke van. A találkozások számát már minimálisra csökkentettem.A családi rendezvényeken tőle jó távol ülök le, így ki lehet bírni.

2013. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

14:32 vagyok

"A férjem azt mondja, oldjam meg az anyjával a gondomat, ez rá nem tartozik.. :( "


Hát akkor itt a legfőbb gond nem az anyósod, hanem a férjed!

2013. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Zárcsere,és nem adni kulcsot.

Onnantól nem kell beengedni és kész.

Sértődjön meg,naés? Legalább hátha kevesebbszer kell látni.

2013. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
69%
A férjed azt mondta, hogy oldd meg a dolgot...én is a zárcserét javasolnám! Nem a legjobb megoldás, de ha ennyire vészes a helyzet, és szép szóval nem lehet...
2013. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!