Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan legyen higgadtabb és...

Hogyan legyen higgadtabb és hűvösebb ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjem családjában mindenki erős akaratú és mindenről konkrét véleménye van. Anyósom kezdettől fogva nem szívlel, mert minden nőre gyanakvóan nézett, aki a fiával volt. Kezdettől fogva suttogott a férjem fülébe, hogy én nagyon akaratos vagyok, és rossz irányba befolyásolom őt, pedig csak annyi történt általában, hogy más volt a véleményem, mint az övé. Erős asszony, nem bírja elviselni, hogy a fia már nem csak rá hallgat. A férjem nagyrészt megvéd és sokszor hallgat a véleményemre, többet nem várok el tőle. Engem az érdekelne, hogy hogyan lehet érzelmi és lelki sérülése nélkül elviselni egy olyan anyóst, aki hideg szívű - sosem veszekszünk, ő a csendes terrort szereti - és aki nem kedvel engem, és azt gondolja, hogy uralkodni akarok a fián? Úgy érzem, a legjobb az lenne, ha minél kevesebbet agyalnék ezen és nem nagyon törődnék vele, csak olyan nehéz. Melegszívűbb anyóst szerettem volna, mint mindenki, én nyílt ember vagyok, az ilyen hátsó játszmák lelkileg kikészítenek, nem tudok higgadt maradni a férjem előtt és magamban sem tudom ezeket a dolgokat helyre tenni- Taktikákat szeretnék hallani!
2013. nov. 18. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Csökkentsd a találkozások számát minimumra. A férjednek sem kell mindig meghallgatni az anyját.

Ha évente párszor - a nagyobb családi ünnepekkor találkoztok, kevesebb konfliktus lesz.

2013. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

"A férjem nagyrészt megvéd és sokszor hallgat a véleményemre, többet nem várok el tőle."


Aha, oké... De mi van, ha akkor is rád hallgat, amikor valami sz"rságról van szó? Nem lehet, hogy néha az anyósnak is igaza van?


"Taktikákat szeretnék hallani!"


Erre ne építs. Az már régen rossz, ha az emberek "taktikázni" akarnak.

2013. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én behúznék neki egy bazi nagyot.
2013. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valójában nyilt ember vagy, nincs szükséged taktikára, és nem is tudsz taktikázni..

Leírok valamit, ami lehet meglep. DE nem kell szeretned az anyósod, és neki sem kell szeretnie téged!!

Nagyon fontos, ne akard, hogy szeressen és ne akard, hogy szeresd!!

Nem kell mindenkit szeretni


Ha mégis taktika, mikor tele a púpod, és kettesben vagytok közöld vele, hogy ha nem hagyja abba elmarod tőle a fiát egy életre!

2013. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!