Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna, ha anyósod minden...

Zavarna, ha anyósod minden nap egész napra átmenne hozzátok?

Figyelt kérdés
A konkrét szituáció: a feleség otthon kisgyerekkel, a férj dolgozik, de nagyrészt otthonról. A feleség anyukája reggeltől estig náluk van.
2013. dec. 5. 16:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Az is zavarna, ha minden nap 1 órácskára átjönne.. De e zigaz az anyámra, vagy akárkire, nem csak az anyősomra
2013. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Én igencsak meglepődnék....hacsak nem reinkarnácio
2013. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nő vagyok, de zavarna. Nemhogy az anyós, a saját anyukám is, ha mindennap itt lenne (14 hónapos kisfiammal vagyok itthon gyeden). Pedig imádom őt és kiváló a viszonyunk.
2013. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem is zavarna bárki aki a nyakamra ül. Mindennek van határa.
2013. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Akkor is ha az édesanyámról és akkor is ha az anyósomról lenne szó. Nekem egyszerűen szükségem van az önállóságra, hogy magam csináljam otthon a dolgokat. Ha pedig extra segítségre lenne szükségem, akkor szólnék valamelyikőjüknek. Ez természetesen kölcsönös, én is segítenék nekik szívesen, ha szükségük lenne rám.


27/n

2013. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Még az kéne. Nincs rossz viszonyom az anyósommal, havonta 1x látogatjuk a férjemmel. Ő + sógornőm, unokahúgom évente 1x jönnek:) (vidéken lakunk, anyós Budapesti)


De nem viselném el hogy minden nap a nyakamon lógjon és mindenbe beleszóljon kérés nélkül. Pláne ha nincs is meghívva. Be sem jelentkezik hogy jön és semmi...Csak jön.


Anyámat sem viselném el folyton....


27/N

2013. dec. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!