Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyukámnak? (anyósom...

Igaza van anyukámnak? (anyósommal kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni, a lényeg, hogy én december első 3 hetében nagyon elfoglalt vagyok, ezért szeretem már előtte megvenni a karácsonyi ajándékokat. Most nem sikerült anyósomnak megvenni időben, hiába kértem a férjemet, hogy intézzük el (megvettem volna én, csak ki kellett volna valamit találni és még abban is segítettem volna). A férjemet nem érdekelte különösebben, ezért mondtam neki (már többször), hogy mostmár intézze el egyedül, én nem érek rá. Azóta se történik semmi.

Anyukámmal beszélgettem és mondtam neki, hogy jól meg fogom szívni, mert mehetek majd 23-án ajándékért, mert úgyse fogja a férjem elintézni. Erre anyukám közölte velem, hogy az én dolgom anyósomnak ajándékot venni, nem a férjemé.


2013. dec. 17. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8.-as 7.-es válaszoló vagyok, oda írtam hogy miért nem válasszák ki együtt és a férj menjen el érte, ahogy ez nálatok is működik. Én csak a saját tapasztalatomat tudom megírni és a saját meglátásaimat.
2013. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy általában a nők jobban értenek ehhez, sőt ez ránk is igaz és mindig el is intézem az ilyen dolgokat, most is el fogom.

Ha azt mondta volna anyukám, hogy ne problémázzak ezen, mert én ezt jobban el tudom intézni, vegyem meg a férjem HELYETT, vagy segítsek neki és vegyük meg EGYÜTT, akkor nem is lennék kiakadva. De ő szó szerint és határozottan azt mondta, hogy ez az én DOLGOM.

2013. dec. 17. 13:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs igaza.


Párom is eljátszotta ezt egyszer,én adtam ötleteket,neki csak megvennie kellett volna.Nem vette.

Így kaptak egy szekrény tetejéről levett bonbont és italt.

Következő éven december elején megvolt az ajándékuk...

2013. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és megkérdezted hogy miért a te dolgod? Lehet ez is egy ilyen régi hagyomány? Anyósomnak is vannak ilyen régi beidegződései, ha élne a dédim megkérdezném tőle és akkor sokkal értelmesebb választ tudnék neked rá adni. Szerintem inkább kérdezd meg anyud erről.
2013. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Férfiként azt gondolom, hogy nem a Te dolgod. És szerintem 23-án se kéne ajándék után szaladgálnod, max. ha megy veled a férjed is.
2013. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!