Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek ez a felállás megfeleln...

Nektek ez a felállás megfelelne, vagy esetleg többet várnátok (pénzt? ) egy jövendőbeli menytől?

Figyelt kérdés
Párom és én komoly kapcsolatban élünk már jó ideje. Én 22 párom 25, még nem élünk egyelőre együtt különböző okok miatt, ezért néha nálunk vagyunk pár napot, néha náluk (szüleinél), de az a helyzet, hogy én többet vagyok náluk, mert az egyetemhez közel van a lakóhelyük és néha kollégium helyett is a barátoméknál alszom. Nem tudom havi szinten mennyit vagyok náluk, mert ez változó de pl most is 5 napot itt töltök egyfolytában és jövőhéten megint jövök 2 napra. Én nagyon jóba vagyok anyós/após jelölttel, viszont sosem adtam egy forintot sem azért, hogy itt lehetek, de nem is kérték sohasem, pedig már felhoztam a témát nekik. Nagyon kedvesek velem, nem fogadnak el pénzt, pedig használom a vizet, eszem stb. Viszont én faluban lakom, szoktunk nekik hozni hagymát, krumplit, ezen kivül segitek amit tudok a háztartásban: mindig elmosogatok magam után, elpakolok, ha valamit használok, kiteregetek, felmosok, takaritok, sokszor sütök páromnak igy nekik is, néha segitek főzni és szinte minden ebéd után én mosogatok el stb. Mostanság megfordult a fejemben, hogy ha nem is kérik illő lenne legalább pár ezer forintot adnom, mert hát mégiscsak félig ide vagyok költözve? Szerintetek?
2014. jan. 9. 17:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Húst azt nem veszek, mert apósjelölt állatokat tart, igy a nagy fagyasztó mindig tele van hússal, viszont a zöldség, gyümölcs jó ötlet, az úgyis mindig hamar elfogy :) Egyébként se nem szegények, se nem gazdagok, mindig van mihez nyúlniuk és nem okoz gondot egy-egy nagy bevásárlás. Akkor igyekszem tartani ezt a felállást, ha ti is igy gondoljátok :)
2014. jan. 10. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!