Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, őszintén, bele...

Anyósok, őszintén, bele szoktatok szólni a felnőtt gyerekeitek dolgába?

Figyelt kérdés

Igen, nyilván vannak olyan nők is, akik mindenben csak a kötekedést látják, de most titeket kérdezlek: ha magatokba néztek, azért ti szoktatok beleszólni olyan dolgokba, amikhez amúgy semmi közötök.

Szoktatok megjegyzéseket tenni, kéretlenül tanácsot osztogatni, akkor is elmondani a véleményeteket, ha nem kérték?


2014. jan. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Erre senki nem fogja neked azt válaszolni, hogy bele szokott szólni olyasmibe, amihez semmi köze. Még a legvérmesebb beleszólósok is úgy látják magukat, hogy ők csak jót akarnak, és megosztják a tapasztalataikat.
2014. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de éppen ezért kérdeztem úgy, hogy szoktak-e pl. kéretlenül tanácsot osztogatni? Akár "jóindulatból" :)
2014. jan. 9. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérnek arra, hogy mondjam el a véleményemet, akkor megteszem. Egyébként csak ritkán szólok, ha szerintem valami komolyabb dologban más a véleményem, akkor egyszer elmondom, utána ök vagy megfogadják, vagy sem.

De az ö életüket nekik kell élni és nekik kell dönteni az ezzel kapcsolatos dolgokban.

2014. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:-) úgy ahogy az első irja!

2.variáció: a menyek fognak írni,h.az Ő anyósuk mi mindenbe szól bele!


Amúgy nekem anyósom soha nem szólt bele a dolgainkba,egy tündér nő volt. Az anyja volt olyan h.na aztán mindenbe! Ha mégsem úgy csináltad ahogy ő szentül jobban tudta,jött a duruzsolás,úszítgatás!

Mindegy h.hogy jobb,csak úgy legyen ahogy Ő akarja!

2014. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö vagyok még egyszer: idöközben láttam a másik választ is, ezért pontosítok.


10 év együttélés alatt KÉTSZER jegyeztem meg valamit kérdezés nélkül az egyik gyereknél, a másiknál meg 5 év alatt EGYSZER.

Viszont ennél jóval több esetben MEGKÉRDEZTÉK a véleményemet, és több esetben egyetértettek ezzel, máskor viszont nem.

Ezzel le lett zárva, vita, veszekedés nincs belöle.

2014. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a 3. és 7 válaszoló vagyok, eltévesztettem az elöbb, hogy hányas az elöbbi válaszom.
2014. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.Max elmondom a véleményem aztán ugy is azt csinálnak amit akarnak.De volt rá példa mondták hát igazam volt:))nem baj nekik meg megvolt a tanuló pénz.Nekem elég szereti a gyerekem, szereti az unokám, a többi az ő dolguk.
2014. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Nem.Max elmondom a véleményem aztán ugy is azt csinálnak amit akarnak."


De pont erről beszélünk, hogy vannak-e, akik beismerik, hogy igenis elmondják a véleményüket, akkor is, ha nem kérik;)

2014. jan. 9. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én mamám (apukám anyja) mindig telefonál, és telefonon keresztül osztja az észt.

Mert hogy anyukám rosszul neveli a gyereket (engem, pedig már 23 elmúltam), és miért nem tud főzni (tud, de ha apum főz akkor ő miért főzzőn?), meg nem takarít rendesen stb.

Mondja ezt úgy, hogy 2 éve nem járt nálunk, mert annyira "beteg".... Apu testvéréhez el tud utazni 30 km-rel arrébb, hozzánk nem tud eljönni, taxival 10 perc alatt itt van, és kb 1200 ft-jába kerülne.

2014. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!