Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha a vőlegényed azt mondaná,...

Ha a vőlegényed azt mondaná, hogy ő csak akkor akar veled összeköltözni ha az anyja is veletek lakna belemennétek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
90%
Nem mennék bele soha! Ha ennek ellenére hajlandó összekötni velem az életét, akkor oké, ha nem akkor meg viszlát pajtás!
2014. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
75%
Az nem jó mi is párom anyjával élünk de csak azért hogy ne menjünk albérletbe mig nem tudunk lépni
2014. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
93%
Velem ez megesett. Azóta már férjhez mentem... máshoz :) Egy anyafüggő férfival nagyon nehéz, így is 4 évig bírtam, de életem legjobb döntése volt, hogy nem vele maradtam! Soha nem lehet normális, felnőtt kapcsolatotok, mert mindig ott az anyja...
2014. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy miattam nem dobja az anyját az utcára.
2014. jan. 20. 12:08
 15/82 anonim ***** válasza:
94%

Nem! 2 okból sem. Egy: feltételt szab,h hogy lehetsz a felesége?! Akármilyet is! Mintha szívességet tenne Neked ezzel. Gyönyörű, romantikus módja ez a lánykérésnek...

Kettő: egy ilyen emberrel semmilyen körülmények között nem laknék együtt (alkoholista, munkakerülő). Akárki is az.

2014. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ. Hogy viselkedik veled mikor ottvan az "anyósjelölt"? Megvéd ha netán vita van ? mennyire mászna bele az életetekbe? Legelőször megpróbálnám és ha nem megy akkor nem erőltetném.
2014. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
95%

Ezek szerint ő már döntött. Az anyja fontosabb nálad.


Itt az összeköltözés a legkisebb probléma. A nagyobb probléma az, hogy az anyját eléd helyezi, holott téged feleségül akar venni. Márpedig a házastárs magasabb prioritású a szülőnél. Ideális esetben. Meg később a gyerekek is.

2014. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
22%

hát az én férjem sok minden, de nem anyuci pici fia, mégis az anyósommal élünk 17 éve. Cserébe nem sírok tele devizahiteles topikokat a neten.

Valamit valamiért.

2014. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
94%

Ja egyébként anyám is ilyen. Apámmal emiatt rossz a kapcsolatuk. Jött, hogy hozzánk költözne a kisszobába.


Természetes volt, hogy ebben a helyzetben az ő költözését kötöm feltételekhez: legyen munkája, és ne piáljon. Persze vérig sértődött ("a saját anyáddal így bánsz" és hasonlók), de a feltételeknek nem tudott, illetve egész pontosan nem is akart megfelelni. Az alkohol fontosabb volt neki, mint a normális élet. Így nincs lelkiismeret-furdalásom, hogy nem vettem magamhoz. A lehetőséget megkapta.

2014. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
92%
Nem,én ebbe nem mennék bele .A párod elég furcsán látja a világot ,az anyja meg egy élősködő ! Hány éves a kedves anyós ? Ha munkaképes akkor keresnék neki egy kiadó szobát és tessék menni ...Nagy kislány már oldja meg magának az életét Szégyen ,hogy valaki így kihasználja a saját fiát.
2014. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!