Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha a vőlegényed azt mondaná,...

Ha a vőlegényed azt mondaná, hogy ő csak akkor akar veled összeköltözni ha az anyja is veletek lakna belemennétek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
36%

Én nem költöznék össze anyósjelölttel, mert nem szorul ápolásra, és a ti anyagi helyzetetek miatt nem is vagytok erre rákényszerülve, hogy nála lakjatok.

Éljetek ketten, mert pár év múlva úgyis gyereketek lenne (gondolom) előtte meg jó kicsit kettesben lenni. Én megértem a párod is, hogy nem akarja az anyukáját magára hagyni, még ha olyan is az anyukája amilyen. Segíthetnétek anyukát élelmiszerrrel, befizethetnétek adott esetben a számláit. NYilván amennyi belefér a ti anyagi keretetekbe. Meg lehetne ezt beszélni a pároddal, hogy kompromisszumra jussatok. Én nem adnék anyukának pénzt, mert úgyis csak elinná ezekszerint. Nem várhatod el, hogy innentől tegyen magasról a családjára...vagy az mégis mitől lenne jobb? Fordított esetben gondolom te se tennéd meg. Jóban, rosszan-... elvileg így kéne támogatni egymást.

2014. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, egy kicsit félreérted. Ha a kérdező külön költözik az anyukájától egy albérletbe, attól még nem csak a rezsivel és élelmiszerrel kell támogatni anyukát, hanem valakinek az ő albérleti díját is ki kell fizetnie, mert albérletben lakik, nulla jövedelem mellett.

Azt pedig kevesen engedhetik meg maguknak, hogy két albérletet is fenntartsanak, jusson élelmiszerre, meg anyucinak piára.

2014. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Én nem vagyok rosszban anyósommal, de nem élnék vele.


A férjem 1 évre így is visszament a suliba, csak hogy anyósnak ne kelljen elmenni dolgozni. (a férjem kapott pénzt 23 éves koráig nappali tagozaton) amit persze az anyja költött el mindig.


Egyszer anyóska szó nélkül átíratta a pénzt a saját nevére, amikor már együtt éltünk, és dolgozni kezdtünk, de az a pénz még pont járt volna.


Mikor jött az utalás, akkor láttuk hogy a pénz fele nem érkezett meg.


Hát anyóskának derogált dolgozni menni, és kellett neki.


Még a lányát meg a férjét is odaköltöztette 1 évre, hogy addig se kelljen elmennie dolgozni.


27/N

2014. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
88%

Már az nem tetszene, hogy aki állítólag szeret, és velem szeretné leélni az életét feltételeket szab.

Az meg, hogy egy ilyen anyóssal együtt kelljen élni végkép nem férne bele.

2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen nem.


Ha szeretnénk megtakarítani valamennyi pénzt, ezért albérlet helyett pár hónapra anyóshoz vagy anyumhoz költöznénk, az más. (Azért a havi 50-80-120 e ft-os albérleti díjak mellett meggondolja az ember hogy albérletbe megy e vagy ezt megtudja spórolni bizonyos áldozatokkal)

2014. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:
Jó sokan irtatok :) Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jan. 20. 19:43
 57/82 anonim ***** válasza:
89%
ne költözz össze, keress magadnak 1 másik férfit. ez nagyon veszélyes és 1 nagy gyerek, nőjön fel elöször, de nem fog soha felnöni. felejtsd el.
2014. jan. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
89%
ha alkoholista és nem dolgozik, akkor maradj távol töle. tönkre teszi a te életedet is. a párod meg álljon a sarkára és mondjon nemet az iszákos anyjának.
2014. jan. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim válasza:
67%
Sooha nem laknák az anyósommal és azt ajánlom h te se lakj együtt vele!!!
2014. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 Fenesi válasza:
12%
Nem koltoznek osze az anyosal,pedig autot vet,50%hazat fizetet a leanyanak de a kedves mama maradjon a helyen.Te ne szakics hagyd az eletet magara ugyis megoldodik de legyel ferfias,hatarozot.Iten 99% szazaleka nemet mondot igy is van.47 eves vagyok van par tapasztalatom az en eletembe,nem tudom csak azt amit en tenek a te hejedben.
2014. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!