Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha a vőlegényed azt mondaná,...

Ha a vőlegényed azt mondaná, hogy ő csak akkor akar veled összeköltözni ha az anyja is veletek lakna belemennétek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
23%
Én azért sajnálom a srácot, két szeretted közt őrlődni soha nem jó érzés...
2014. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim válasza:
75%

Na a mama elment pszichiáterhez,vagy,dolgozni?a párod megértetette vele hogy nem fogja eltartani (mivel tudjuk h munkaképes elméletileg)?Vagy szakítottatok?

Érdekel nagyon!

2014. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:
Szakitottam vele, gyűrűt is visszaadtam, de azóta se hagy békén.
2014. febr. 7. 13:36
 74/82 anonim válasza:
87%

Ne foglalkozz vele majd megunja!Ez szomorú sajnos,de a saját érdekedben muszály volt.Tudom hogy fáj de,meglásd ennél csak jobb lehet.Nem fogod megbánni hogy így döntöttél!Az 100%

Sok boldogságot és szerencsét kívánok a továbbiakban!Erös vagy!

2014. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 A kérdező kommentje:
Próbálok erős maradni! :) Köszönöm szépen, neked is minden jót kivánok! :)
2014. febr. 7. 16:01
 76/82 anonim ***** válasza:
89%

Én is nagyon sajnálom a srácot. Ahhoz, hogy rendeződjön az élete, muszáj lesz nyomást gyakorolnia az anyjára. Nem egyszerű a helyzete.

Szerintem te hosszú távon jól döntöttél, mert ekkora terhet nem könnyű sokáig elviselni. A kapcsolatotok (legalábbis a boldogságotok) úgyis ráment volna.

2014. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
75%

Nem!!!! Az ex-vőlegényem is kijelentette h nem megy el onnan, mert szereti az anyját... Nem volt sose bajom az ex-anyóssal, rendes volt, de nem hiányzott volna h azon izguljak h mikor kell a cukorbeteg mamikát orvoshoz vinni, hasonlók... Bármilyen joarc anyósom van, nem laknék vele egy lakásban!!! Már azt várom h a szüleimtől elmenjek, pedig szeretem őket!!!

L.24

2014. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
75%

Kizárt dolog!

Sem az én szüleimmel nem laknék sem a párom szüleivel.

Engem senki nem hozhatna ilyen döntés elé.

Ápolónő és idősek otthona is van a világon.

Ha nem tetszik neki fel is út le is út.

Éljen akkor az anyukájával..bár sajnos és rossz példa vagyok,mert nem jövök anyósommal azért látom talán ilyen negativan a dolgot :)

2014. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
75%
Mi történt azóta? Sikerült továbblépned?
2014. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim válasza:
0%
en nem mennek bele hagyd el ;)
2015. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!