Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Munkakerülő vagyok mert az...

Munkakerülő vagyok mert az anyósom azt mondja?

Figyelt kérdés
Szerinte én azért nem találok munkát, mert nem is akarok. Már ebédelni se hívnak meg, mert szerinte nem érdemlem meg hogy egyek a főztjéből.

2014. jan. 21. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki,addig sem kell vele egy levegőt szivni.
2014. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülnék, de a párom meg haragszik, hogy én ennek ellenére miért nem megyek vele. Mert úgyis adnak nekem is enni, olyan nincs, hogy én nem ehetek velük...
2014. jan. 21. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből honnan tudnánk? Lehet igen lehet nem.
2014. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Akkor a kedves párod szedje ráncba a mamát. Lehet, hogy ő utoljára a komcsi korszakban dolgozott, és abban nőtt fel, ha három napig nem dolgozik, akkor KMK-ként viszik is a gulágra, de most meg az van, hogy az ember boldog lehet, ha bármilyen sza.r állást sikerül egyáltalán találni.


Amennyiben tényleg a párod, akkor kiáll melletted, és nem hagyja, hogy rajtad köszörülje a nyelvét az anyós. Ha ezt nem teszi meg, akkor meg nyelje le ő is a békát, hogy nem mégy oda, ahol nem látnak szívesen.


Kedves anyós meg remélem nyugdíjas, mert ha nem, akkor bármikor lehet ám ő is munkanélküli, és majd akkor lehet csapkodni az asztalt, hogy aki akarja, annak van munkája.

2014. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz ma munkát találni. Amúgy szerintem az lenne a legjobb,ha párod se menne kajálni az anyjához..előbb-útobb észhez térne az anyósod..de én már ezek után ha hívna se mennék :D
2014. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná, hogy marslakó vagy, akkor is komolyan úgy éreznéd, hogy meg kell védened magad? Valószínűleg, csak nevetnél az egészen. Pedig nincs olyan nagy különbség a két szituáció között. Örülj neki, hogy nem muszáj menned, nem nagy veszteség.
2014. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!