Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a Párom anyja...

Mit tegyek ha a Párom anyja ellenem akarja hangolni a fiát?

Figyelt kérdés

A Párommal jövőre szeretnénk összeköltözni.

A szülei kitalálták, hogy vesznek egy családi házat...persze hitelre. És akkor mindenki oda költözik egy kupacba. A nagyi, ők és mi is. Megbeszéltük a Párommal, hogy ez így nem működik. Több generáció nehezen fog megférni egymás mellett, zavarni fogjuk a másik nyugalmát, főleg ha majd baba is lesz. Ez így nem működne és nem akarom hitellel kezdeni a közös életünket.

Ezután robbant a bomba.

Párom egyedül volt velük és akkor az anyja elkezdte azzal riogatni, hogy ha neki nem jó a ház, akkor menjen albérletbe, vegyen fel hitelt lakásra, nyögje a kamatot. Aztán kijelentette, hogy én biztosan elhagyom, ha anyagi gondjaink lesznek.

Taknyosorrúnak nevezett, mert 8 évvel fiatalabb vagyok. (én 18, Párom 26)

Elhordott mindennek, a Párom rászólt, de ugyanúgy folytatta.

Mostanában, amióta tudja, hogy a Párom majd elszeretne jegyezni iszonyatosan viselkedik.

Rosszul esik, mert mindig megadtam nekika tiszteletet, segítettem a házimunkában, jópofiztam, nem volt rájuk egy rossz szavam sem.

És ezt a helyzetet nem tudom, hogyan kezeljem.

Párom egyke. Szerintetek féltékeny? :/

Vagy mit akar ezzel elérni? Mit csináljak?


Előre is köszönöm!


2014. febr. 15. 15:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A szülei is külföldön dolgoznak. A nagyi nem biztos, hogy szeretne, mert megvan a kis házikója, nem hiszem, hogy szívesen költözne. Tehát ha épp mindenki kint van Ausztriában, akkor vagy üres a ház, vagy a nagyi marad egyedül. Egyik sem túl jó
2014. febr. 17. 21:34
 22/23 anonim ***** válasza:
50%

Remélem tényleg sikerül elhelyezkedned DE

De annyiszor hallottuk már, hogy itt meg itt fogok dolgozni.

Annyiszor hallottuk már, hogy ennyit meg ennyit fogok keresni (Ami a való élet 80%-ban nem jön be természetesen)

Annyiszor hallottuk már, hogy ez örök szerelem, folyamatos munkahely és a többi. Az érettségin törjed a fejed inkább, és a rá érsz ugrani majd ha az árok partjára érsz.

Egyébként sok sikert kívánok de majd meglátod, nem csak te alakítod az utadat.

2014. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Szabina1995 válasza:
Szia, nálunk is kb ez a helyzet! Én 19, párom 25, tavaly volt az eljegyzés, ebben az évben érettségizek, nyáron mi is külön költözünk albérletbe, eszünkben sincs, hogy hitelt vegyünk fel, anyósommal elején jó volt a kapcsolatunk, de volt egy vitánk, azóta 2 hónapja nem is találkoztunk! Nekünk már jön a baba, 5 hetes terhes vagyok, ma megyünk le ( 2hónap után)! Én azt mondom neked, hogy fő a nyugalom, egyszer úgy is megunja, legalábbis én így gondolom, és nem veszem magamra, pedig rám is mondott már egy-két nem tetsző jelzőt!!
2014. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!