Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy a 65 éves ultra-modern anyósotok rendszeresen félmeztelen és meztelen nős diákat, fotókat küldene a fiának e-mailen?

Figyelt kérdés
A kérdés költői... Nyilván semmit sem lehet tenni ezzel. De azért fura, nem? (egyébként nem vagyok beszélőviszonyban anyóssal, kicsit magam elleni provokációnak is érzem ezt). A fiának is kellemetlen, ti mit szólnátok ehhez, ha anyátok ilyen képeket küldözgetne nektek?

2014. febr. 23. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Az e-mailfiókjában állítsa be az anyóstól jövő e-maileket spam-ként. Hadd menjenek olvasatlanul a levesbe!

Ha valami igazán fontosat akar anyós, akkor arra ott van a telefon.

2014. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen illemtudó menyként ragaszkodnék hozzá, hogy válaszoljunk a kedves mama leveleire és viszonozzuk a szívességét meztelen férfiakat ábrázoló képekkel. Illetve még el tudok képzelni premier plánban készült képeket a ló hímjének hangsúlyos testrészeiről. Természetesen pusztán az esztétikai érték és a jó modor nevében téve mindezt. Meg kapcsolattartás címén ;-)
2014. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Csak vénasszony lehet ilyen idióta.

Úgy nyakonb...sznám, h összeszarná magát.

2014. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Elgondolkodnék, hogy az öreg valamilyen intézetbe lenne való, ha ilyet tesz, mert ez sehogy sem normális.
2014. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom ez már akkora baromság hogy nem tudom mit reagálnék.
2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Kettes ötlete remek. Esetleg olyan válaszokkal megspékelve, hogy "köszi anyu, ekkorát is rég recskáztam, a fél iroda engem nézett..."
2014. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Sztem nem a fiának küldi, hanem neked. Összehasonlításként
2014. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Én azt gondolnám, valami spam vagy vírus van a gépén és az küldi a nevében, lehet, hogy ő nem is tud róla. Rá kéne kérdezni, hogy ez szándékos-e és ha igen, mi a célja vele. Meg lehetne beszélni szerintem.
2014. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Én röhögnék egy jót.
2014. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ő küldi, nem robot. Köszi a válaszokat, jót derültem. :) Akkor nem bennem van a hiba, hogy ezt furcsálltam...
2014. febr. 23. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!