Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy a 65 éves ultra-modern anyósotok rendszeresen félmeztelen és meztelen nős diákat, fotókat küldene a fiának e-mailen?

Figyelt kérdés
A kérdés költői... Nyilván semmit sem lehet tenni ezzel. De azért fura, nem? (egyébként nem vagyok beszélőviszonyban anyóssal, kicsit magam elleni provokációnak is érzem ezt). A fiának is kellemetlen, ti mit szólnátok ehhez, ha anyátok ilyen képeket küldözgetne nektek?

2014. febr. 23. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Furcsállnám.. Azért mert a fejemet tuti zavarná, és szólna neki, így abbahagyná..

Nekem az a furcsa, hogy a parod nem szól az anyjanak..

Amúgy azzal nincs bajom, hogy meztelen nőkről néz kepeket a párom...azzal sem lenne ha az anyja küld, de azért furcsálnm ..igen:)

2014. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
nézd ezt így látatlanban nem lehet megítélni,szóval hogy objektívebb képet kapjak küldj pár képet és máris megmondom mit gondolok :)
2014. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Biztos,hogy a férjed ellen akar hangolni.

El sem hiszem,hogy mennyire szánalmasak a mostani anyóspajtások...az eszem megáll mit megengednek maguknak.De ha a férfi nem rendezi le,akkor sohasem lesz leállítva!

2014. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Írd meg neki, hogy neked is küldjön már valamit!
2014. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm előző kapcsolatát addig bomlasztotta a pasi anyja, míg végül 7 év után szétmentek. Nem sokkal utána megyünk ketten a kórház folyosóján, az egyik rendelő előtt irtó sok öregasszony, barátnőm fennhangon és negédesen köszönget (de szuper hihető volt, utána sokáig gondolkodtam is magamban, hogy én aztán ennek a boszorkának nem köszöngettem volna ilyen kedvesen, de mára értem, miért tette :XD): "csókolom anyuka", majd megint "csókolom anyuka". Nézem, kinek köszönget ilyen nagyon szépen, egyszerre látok egy öreglányt hihetetlen kínos fejjel üldögélni, majd mikor már mindenki őt nézte, muszáj volt neki visszaköszönnie. Szerintem egész napját elrontotta, az arca máig előttem van :XD.


A zárójeles infód volt a lényeg.


Javaslom kövesd a kettes ötletét, kiegészítve a fentivel, küldenék neki sok-sok nagyon-nagyon kedves emailt, köszönjük ANYUKA, nagyon jól szórakozUNK a képeken, szerettük volna ha maga is ilyen jól mulat, aztán hadd menjenek a szaftos képek (a lovat ki ne hagyd, hadd legyen jó napja). Innen kizárólag csak anyukának hívnám, még akkor is, ha addig sosem, ha nem hagyja abba, még el is járnék hozzá édelegni, majdcsak gyomorfekélyt kap!

2014. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát igen, anyósnak nagyon sok fura dolga van, ez csak egy kis szösszenet... Nem ezen a világon él, már többször megerősítette ezt az elképzelésünket. A saját fia szerint sem komplett egészen, szerinte azért vagyunk mi fasírtban, mert nem tudom kezelni az anyja hülyeségeit. Igaza van.


Jó ez a "csókolom anyukázás" is. :)

2014. febr. 24. 09:32
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vmi vén lógó hasú pucér paliról küldenék vissza képet...
2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!