Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen nőről, házasságról? Működhet ez hosszútávon? Vajon tényleg boldogok?

Figyelt kérdés

4 gyerekük van, a nő otthon van. Mind a 4 gyerek jár közösségbe, a nő csinálja a házimunkát és mindig tanul valamit, amihez épp kedve van: főzőtanfolyam, nyelvtanulás, szakma. Már vagy 3 szakmája van, de dolgozni nem dolgozik.


Mi a véleményetek erről?


2013. júl. 8. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy ő így minden bizonnyal jól érzi magát, ráadásul nem őrül meg a munka-háztartás-gyerek taposómalomban.
2013. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy ha ez neki és a férjének is megfelel, akkor nyilván működhet és lehetnek boldogok.
2013. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretnék egy ilyen házasságot :) Persze ami jól is működik amellett hogy én az otthoni munkákat látom el és tanulok.
2013. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy hasznosan tölti az idejét. Amennyiben neki és a férjének ez megfelel, akkor egyébként sem dobhat rájuk követ senki.
2013. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kiszolgaltatott helyzetben van a no.

Ha a kapcsolat elromlik nagy gondban lesz jovedelem nelkul.

En fontosnak tartom legyen sajat jovedelmem

2013. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg így érzi jól magát. Én is jobb szeretek itthon lenni, mint dolgozni. Persze fontos a saját jövedelem, de nem mindenkinek.
2013. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: "Kiszolgaltatott helyzetben van a no."


Egyetértek. Mi semmivel sem voltunk boldogabbak, amikor otthon volt a parom, mint most, amikor dolgozik es ezaltal ujra emberek kozott van es erosebb lett az onbizalma/onbecsulese.

2013. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy biztos jó így neki, és ha a férjének is megfelel ez a helyzet, akkor biztos boldogok. Az nagyon előnyös, hogy a nő sokat tanul, szakmákat szerez, mert ha véletlenül történik valami és a férfi kiesik a munkából, akkor így talán könnyebben el tud helyezkedni.
2013. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

jó pont, h edzi az agyát, tanul, elfoglalja magát. de! ha ennyi ideje van, akkor akár egy 4 órás állást is vállalhatna, h legyen némi saját pénze, és egy kis sikerélménye is az otthoni elismeréseken kívül. már ha kap ilyet.


4 gyereket ellátni nem könnyű feladat, de amíg ők suliban-oviban vannak, addig bőven beleférne az idejébe egy kis munka is.

na meg a gyerekek is beszállhatnak egy idő után a házimunkába, mosogatni egy 10 éves is tud, nekem is ment. sőt, vasaltam is, teljesen saját akaratomból. jól esett segíteni anyunak :)

pont az ilyen otthonülő HTB-k gyerekei lesznek olyanok többnyire, h egy fazék forró vizet nem bírnak elkészíteni, mert az anyjuk még a falatot is szájukba adta.

bezzeg ha anyuka egy pár órát dolgozna naponta normális munkahelyen, akkor nem lenne energiája ilyesmire, inkább azon lenne, h a gyerekei minél hamarabb önállóságot tanuljanak.

2013. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!