Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Úgy érzem nincs más választáso...

Úgy érzem nincs más választásom, szerintetek mit csináljak, hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Nem tudok az anyósommal tovább együtt èlni. Amióta ismerem nagyon megszerettem, mert jó fej, de amióta visszaköltözött 2x is a pasijaitól nem tudom elviselni. Megszoktunk bizonyos dolgokat a párommal ès ha hazaköltözött mindig az volt, hogy amiket idevettem dolgokat kiszelektálta a megkèrdezèsem nèlkül, hajnalok hajnalán kel ès nem tudok tőle aludni, mert folyton szöszmötöl vmit, hètvègente állandóan csak hús levest kell enni, mert ő csak azt szereti, hiába mondom, hogy bármilyen más levest is főzhet ha ahhoz van kedve, mert èn mindent megeszek, a párom már több ève nem eszik levest, pont ez miatt, mert règen is más se volt hètvègèn a leves, mint a hús leves,na mindegy, nem is ez a lènyeg, szóval nem alkalmazkodunk egymáshoz sajnos, èn kèrtem a párom, hogy beszèljen az anyjával ne csak magára gondoljon a háztartást illetően, mert kèsőbb meg èn leszek a szemèt, lusta... azèrt,mert nem csinálok semmit.

Hogy csináljak így bármit ha minden házimunkát, főzèst elvesz tőlem is? Amíg nem volt itthon nagyon megvoltunk a párommal, ha anyósnak elromlott a kapcsoltata költözött haza ès nem ültünk le megbeszèlni, hogy most már alkalmazkodjunk egymáshoz.Èn most úgy èrzem, hogy el kell mennem, mert már nem bírom tovább. Amíg csak nèha meglátogatott minket folyton le voltunk ellenőrizve, hogy mit főzök, magyarázott mièrt nem csinálok ezt ès azt, szóval nem kèrtem a tanácsát, mègse hagyott bèkèn, most meg aztán vègkèpp le vagyunk ellenőrizve, ha kijövünk a szobából már egyből hova megyünk, mit csinálunk... nekem ebből elegem van! Szóval megkèrtem a párom hogy beszèljen vele, azt mondta nem fog, beszèljek vele èn. Megpróbáltam, először a kajával kezdtem ès kijelentette, hogy ő csak hűst levest fog csinálni ès kèsz, mert ő azt szereti,a többibe már bele se kezdtem, mert èreztem, hogy süket fülekre találok, ezèrt úgy döntöttem elmegyek ès a magam ura leszek ès vagy velem tart a párom vagy nem, de anyóssal nem vagyok hajlandó tovább èlni, nem bírom! A nagybátyámèkhoz költöznèk, fiatalok, olyanok nekem, mint a legjobb barátaim, velük semmi gond nem lenne, sőt nagyon örülnènek ha velük èlnèk.


2014. márc. 28. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha a párodat is zavarja ez a helyzet,, akkor igen kényelmes hozzáállás, hogy beszélj te az ő anyjával.

Ha pedig neki mindegy, mi van, akkor lépjél. Vagy téged választ, vagy ül az anyja mellett a megszokott milliőjében.

2014. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti laktok az ő házában vagy ő a tiétekben? Mert ez nem derült ki.
2014. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

fele-fele (fèlig páromè, fèlig az anyjáè, de 80%-ba a páromè, mert nagyon sok pènzèbe van)

fèlreèrtès ne essèk, nem akarom a házat,Isten ments, egymással van a problèma

2014. márc. 28. 22:59
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Jo ötlet, hogy tovább állj,ez a helyes, csak tapasztalatbol mondom, hogy vigyázz arra, hogy a nagybátyádéknál meddig szeretnél maradni, nehogy ott ti legyetek egy idö után a zavaro közeg, mint egy anyos, alkalmaszkodás ide vagy oda, mindenkinek megvan a kis élete. én lehet hogy inkább albérletbe mennék, mégha csak 10.000ft-os egyszobásba is, mert akkor tenyleg a magad ura vagy! de mennék az biztos.
2014. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

a párom nem akar elköltözni innen, mert mindene itt van, panelba meg nem hajlandó menni, azaz hogy a munkája miatt csak èn költöznèk ès sűrűn találkozunk, anyóst meg 1 hèten csak 1x lássam ès boldog leszek :)

párom mèg nem sejti hogy el akarok menni, csak cèlozgattam èa dührohamot kapott

2014. márc. 28. 23:11
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván haszonélvezete van már az elején tudtátok hogy nem lesz öreg korára hajléktalan csak mert ti ott akartok papás mamást játszani.
2014. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen pár nem pár, addig hagyd ott, amíg nincs gyereketek, és keress olyat, aki szeret.
2014. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha épület és anyos is engedné esetleg picit átalakitani, megfelezni, külön bejárattal?
2014. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

de akkor azt nem èrtem ha vhol felesbe van a ház, ott akkor a fiatalabb menjen el, mert a szülők a haszonèlvezők? akkor mièrt iratták rá? a párom meg is mondta hogy ha neki lesz gyereke rá fogja hagyni

akkor tènyleg nem èrtem minek az egèsz

meg papás mamást "játszani" ... ne haragudj felnőtt emberek vagyunk, mi szeretnènk normálisan èlni, de mit csináljak ha vki erre se kèpes... igazatok van, mèg jó hogy nincs gyerek, mèg azt is helyettem akarná felnevelni...

2014. márc. 28. 23:22
 10/21 A kérdező kommentje:
2 külön rèsz van: a főèpületbe van 3 szoba, fürdő-wc ès egy spájz, a másikba külön a konyha, kamra, tyúkól, garázs
2014. márc. 28. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!