Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan döntsek, kihez költözze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek, kihez költözzek, anyához vagy apához?

Figyelt kérdés
A szüleim különköltöznek, de én nem tudok választani közülük. Mindkettőjüket egyformán szeretem. Nem azt szeretném, hogy ti mondjátok meg melyikkel éljek, csak valami ötletet, hogy hogyan választhatnék közülük, mivel könnyítsem meg a döntésem.
2013. jan. 30. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is elváltak, én azóta kétlaki életmódot folytatok. Általában heti váltásokkal, de van hogy elcsúszik, vagy valahol többet vagyok. Nincs belőle gond.

Ez nálatok nem kivitelezhető? Nálunk a szüleimnek is jó így.

2013. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is megírhatnád a korodat. Nem mindegy, hogy egy 14 éves lányról van szó, vagy egy már felnőtt huszonévesről. Amennyiben a fiatal lányról van szó, akkor szerintem anyudhoz, ha egyenlően szereted őket. Több közös témátok lehet, de attól függ anyud milyen. Ha nagyon kotnyeles típus akkor apudhoz. A lényeg, ha anyudnál maradsz, akkor sem kell hiányt szenvednie apudnak, mert ha megteheted csomószor meglátogathatod hét közben is. Vagy ha apudnál vagy, akkor meg ugyanez fordítva. Nincs választás, nem kell azt szorgalmazni. Egyszerűen itt ésszerűséget kell alkalmazni, a szív munkája már benne van :)


F25

2013. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egy rokonomék is elváltak. A 11 éves kislányuk kijelentette a szüleinek, hogy nem akar állandóan egyiküknél sem lakni. Azt akarja, hogy néhány hétig az anyjánál legyen, az apját mindennap meglátogatja, azután "cserél" Az apjánál lakik és az anyját látogatja.

A szülők megegyeztek a közös felügyeletben, egyikük sem fizet tartásdíjat. Ezt a megállapodást a Bíróság is jóváhagyta.

A gyerek az idén érettségizik, és még mindig "ingázik" a szülők között.

Igaz, egyik szülő sem kényeztette el, és a fontosabb dolgokat megbeszélték egymással és a gyerekkel is.

Talán nálad is beválna ez a megoldás.

2013. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló, eltaláltad. 14 éves vagyok, és lány.

Ezt sajnos nem igen tudom megcsinálni, mert nem ugyanabban a városban fognak lakni, kicsit messze egymástól, így nem tudok csak úgy átugrani valamelyikhez. Mindkettőjükkel meg tudok bármit beszélni, mindkettőjükkel nagyon jó a kapcsolatom, mindkettő jófej mindig. Talán egy kicsivel anyu ért meg jobban, mert ő is nő, és nem tudom mit csinálnék nélküle. Viszont ha vele fogok lakni, akkor el kell viselnem az új pasiját.. De úgy érzem, talán vele kellene laknom. Viszont én születésem óta mindig egész álló nap apukámmal vagyok, mert itthon dolgozik, anya viszont más városba egy héten 6 napot, így csak etse látom. Ezért apuhoz (is) nagyon kötődök.

2013. jan. 30. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Így már világos. Édesapádhoz költöznék. Attól még anyuddal tarthatod a jó kapcsolatot. Meg fogja érteni.

2013. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is apámhoz költöznék a helyedben. Jobb ha az új pasit először nem lakva ismered ki.
2013. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!