Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te mit csinálnátok, ha a...

Te mit csinálnátok, ha a párotok apja kitiltott volna a házukból?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal, de az apja kitiltott tőlük, ahova rendszeresen jártunk. Csak tippelni tudok miért, a párom nem mondja el, vagy nem meri.

Az apja egy magának való, mogorva, agresszív bunkó, nem beszél senkivel, egy pökhendi alak(csak tudnám mire fel?) mindenkit rettenetes módon lenéz, a nőket emberszámba nem veszi. Szerencsétlen páromon is meglátszik ez a "nevelési módszer", nagyon alázatos mindenkivel szemben, nehezen érvényesül az életben.

Mindenki, aki neki nem szimpatikus, az zsidó, meg cigány, az asztalnál is folyamatosan a gyűlölködés, a pökhendi duma áradt belőle, hogy mindenki hülye, idióta, semmirekellő...

Nekem van egy olyan dilim, hogy rendszeresen adok-veszek az interneten mindenfélét, ezért bekerültem valószínűleg én is a "zsidó" pakliba...

Gyanítom erről lehet szó.

Amúgy sofőrként dolgozom, viszonylag jól keresek vele.

Nem érdekelne a dolog, meg csak nevetnék az egészen, ha ezt nem egy sötét, ostoba, gusztustalan, neveletlen bunkó csinálná, főleg, hogy a páromat is ilyen kis szerencsétlenre nevelte.

Sokszor gondolkozom azon, hogy elmegyek hozzá, és belekötök valahogy...aminek ki tudja mi lesz a vége(nagyon bántani nem akarom, csak amennyire éppen elég...egy 53 éves emberről van szó.)

Szerintem a párom örömujjongásban törne ki, de talán még titokban valahol az anyukája is.



2014. márc. 30. 08:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A kis szerencsétlent teljes szeretetből írtam iránta, ő szokta magára mondogatni sokszor, most, hogy már egy ideje elkerültünk a szüleitől, kezd erősödni, és próbálom megértetni vele, hogy nagyon is talpraesett, ügyes valaki.


Köszönöm annak, aki itt megvédett, kimagyarázta ezt, a hozzászólók között, annak meg ment a piros, aki lebunkózott...kb azon a szinten lehet ő is, mint az adott apa...


Biztos nem bántanám az apját, nem vagyok olyan természet, valószínű már megkapta az élettől azt, amiért ilyen lett.

De muszáj még néha elmenni hozzájuk, messze laknak, csak a párom mehet busszal, vonattal emiatt. Az apja simán elnézi ezt, ki se megy érte az állomásra.


Én járkáltam régebben hozzájuk, de már egy éve külön lakunk, együtt. Nem egyszerű manapság ez az ingatlan adás-vétel.

2014. márc. 30. 13:49
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy nincs ingyen szállás a felnött gyerekünk aktuális párjának, felháboritó...
2014. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 acelsziv ***** válasza:

Kaptál egy ajándékot: Megszabadultál egy kellemetlen alaktól és már nincs okod arra, hogy odamenj.

A párodat pedig bátorítsd és ismerd el annyiszor, amennyiszer csak lehet.

2014. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!