Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni hogyha úgy...

Mit lehet tenni hogyha úgy érzem hogy anyósom nem fogadta el a lányom és bolhából elefántot csinál?

Figyelt kérdés

Anyósom egy felnőtt nő, de úgy gondolkodik mint a 7 éves lányom, és játssza a sértődöttet.

5 éve vagyok együtt a fiával, nagyon jól megvagyunk, de úgy érzem sem engem és sem a gyermeket nem fogadta el. Természetesen a lányom az előző házasságomból született és nyilván ez az oka.



Na a lényeg az hogy a lányom és a mama sétáltak amikor azt mondta neki "mama, felkötötted a melled"?

Nem mindig van rajta melltartó de én ezt nem hangoztatom, butaságnak tartom. Ezen kiakadt és szerinte én beszélek neki ilyesmit itthon róla.


Ilyen butaságot egy gyermek mondhat és nem értem miért kell össze veszni ezen. Bár okosabb vagyok mint ő és kitaláltam hogy mi az oka,az hogy szét dúlja a családom!


2014. ápr. 8. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Tehat a te hulyeseged miatt az anyóst kell szidni?
2014. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a nagyinak is érzékeny pont a lógó melle vénségére. Erre nem gondoltál? Főleg egy idegen gyerektől nehezebb elfogadni egy nem sértőnek szánt, de mégis sértő kijelentést.
2014. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Itt nem a mama a hibas nincs erzed gaznak hogy a 7 eves lanyod igy beszel,mit csinal az iskolaban a tanitonak is ezt mondja?
2014. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azért mert a majd 7 éves gyermekem látja mint egy kislány, (mert szerintem ha fiú lenne észre sem venné) hogy most a maminak máshogyan áll a melle???? Nem kellene neki sokszor melltartó nélkül lenni hogyha ezt nehezményezi! Akkor a gyerekem sem venné észre hogy jééé máshogyan áll!



Különben meg szerintem az iskolában a tanító nénit úgy látja ahogy szeptemberben kezdte, melltartóval.

2014. ápr. 8. 17:15
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Biztos helyesen erzed es nem fogadta el a lanyod.

Ritkitani kell a talalkakat vele

Nem az ö unokaja es a sok visszautasitast es komfliktust megsinyli majd a lanyod

Nem tudod vizbefojtani a gyereked mert megismerted a fiát!

Sajnos nincs mit tegyel , a gyereket ne szidd!

Nem az ö hibaja h a Mama mindenen felsertödik okkal ok nelkul

Ezen nem volt mit megsertödni , az öreglany keresi a kakan a csomot es ha lovat adsz ala csak rosszabb lesz

Keveset es jot!

2014. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Egy heteves gyerek nem tudja milyen a logo mell nyilvan te mondod elotte. Intelligens jol nevelt gyermek tisztaban van vele hogy beszelhet a felnottekkel. Ennyi.
2014. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tévedsz de nem haragszom hisz nem ismersz!

Nem nem szoktam senki melléről beszélni, nem vagyok ilyen perverz!!! :)

Különben meg nem egy 60 éves néniről beszélünk hanem egy fiatal 48 évesről! Mindenesetre nem sajnálom hogy lát, és van szeme azt sajnálom hogy ezen nem tudja magát elnevetni! Lényegtelen, a gyermekem mamaként tekint rá, de akkor játszhatunk ilyen anyós meny gyűlöletet is ha azt szeretne.... :/ Bár nem tartottam én ezt soha sem jó dolognak.

2014. ápr. 8. 17:28
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is a gyereked volt szemtelen!
2014. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy 7 éves mégis honnan a fenéből veszi, hogy log a nagyi melle. Ne haragudj de normális gyerek nem a nagyi mellét lesegeti, és hasonlítja össze. Ez teljesen egyértelmű, ogy te tőled hallotta és baromira szemtelen is. Így senkivel nem illik beszélni.
2014. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező ne legyél álszent, ha neked mondaná azt a gyerek, hogy már az x-edik pasidat fogyasztod és milyen tág vagy te sem nevetnél rajta.

Ez nem vicces és nevelt gyerek nem mond ilyent, max az akit a tv nevel, vagy nő mint a bokor egyedül.

2014. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!