Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bolhából csináltam elefántot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolhából csináltam elefántot?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt barátommal, együtt is élünk. Az elmúlt években csak veszekedtünk kb, egy dolog miatt: soha nem segített semmiben. Én többet dolgozom mint ő (én 12 órákat minden nap, ő 5-6 órákat 3-4x egy héten) és fáradtan hazaérve folyton az fogadott, hogy a lakás igénytelen, piszkos, büdös lelakott. Az életem kb a robotolásról szólt, semmi időm nem jutott magamra, plussz van egy kutyánk is, akivel csak én foglalkozom, pedig ő akart mindenáron kutyát.

Párom otthon ült, gépezett, játszott, elvolt haverjaival, kb remekül szórakozott, míg én süppedtem bele a depresszióba, szép lassan a monotonitástól, és mert minden az én nyakamba szakadt. Évekig tartó veszekedések után mostanra elértem hogy néha besegít, elmegy bevásárolni, nagy ritkán főz valamit... de az egészet olyan kelletlenül csinálja, felszínesen... és kb a hangulat is pocsék itthon azóta.


Ez, hogy bejárónőnek, takarítónőnek nézett éveken át annyira elvette az én kedvem is az egésztől, hogy szex se nagyon van/volt az utóbbi időben. Ő nem értette, miért változtam meg az "utóbbi időben", pedig annyiról volt szó, hogy minden nap fáradtra és fásultra güriztem magam, míg ő mosolyogva számolt be aról, hogy milyen jó a kedve, stb...


Szerintetek kibírhatatlan lennék emiatt? 25/n.



#hgcch
2014. febr. 10. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igazad van
2014. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogos.

Mond el neki, beszéljétek meg, ha nem hajlandó kicsit változtatni a hozzáállásán, akkor meg lapát.

2014. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak buta vagy, hogy ennyi ideig tűrtél :) Nem kellett volna. A "néha besegít" meg k*rv*ra kevés, főleg, hogy te dolgozol többet.
2014. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy, nincsenek nagy igényeim úgymond, csak egy általános szint, hogy a lakás ne ússzon a kutyapisiben, mert egész nap nem tudja 10 percre levinni, míg én dolgozni vagyok vagy hogy ne toronyban fogadjanak a mosatlanok, a széthajigált ruhák, a szemét a lakásban.


Most komolyan, emiatt lennék szemét házisárkány, mert én is szeretném némileg érvényesíteni az igényeimet, és ha valami zavar, azt megmondom?

2014. febr. 10. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy ha egy férfi semmilyen hajlandóságot nem mutat a házimunkára akkor nem is fog változni soha mert neki az a kényelmes komfortzóna, őt nem zavarja a lelakott lakás.

Nem vagy kibírhatatlan csak már besokalltál és ahelyett, hogy élnél, inkább robotolsz naphosszat mint egy rabszolga, nem csoda, hogy elment a kedved mindentől.

Hogy mi lenne a megoldás arra nem tudok válaszolni, talán beszélj újra és újra a pároddal erről, hogy vagy kiveszi ő is a dolgok egyenlő részét vagy akkor vége a dolognak amíg fiatal vagy mert találsz jobbat.

2014. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miert vagy vele egyaltalan, ez nem hangzik szerelemnek, nem hangzik baratsagnak se.

Nem akarok durva lenne, de tudod minek hangzik?

Van egy pasi aki jol el van a kis eletevel, van otthon egy bejaronoje, akit allandoan megkurhat, nem kell neki erofeszitest tennie, mert a bamba no meg hagyja is, es sajat magat hibaztatja amiatt, hogy a pasija egy gyoker.

Most komolyan miert nem hagyod ott a fenebe? Mi a jo neked ebben a kapcsolatban? Az, hogy nem vagy egyedul?

2014. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilván te is tudod, hogy a válasz egy hatalmas NEM, minden normális ember szerint.

Csakhogy ha a párod nem így gondolja, akkor leírhatjuk itt akár ezren is, hogy neked van igazad, attól ő még ugyanúgy le fogja szarni, hogy te is emberből vagy.

Az az igazság, hogy te is már az elején elszúrtad, egy hétig sem tűrtem volna ezt el, nemhogy hét évig :S

A férjem ha néha bénán vagy ügyetlenül is, de besegít a házimunkába, és önként, kedvességből. Amikor csak én dolgoztam, mire hazaértem, rend volt, és sokszor főzött is nekem egyszerűbb dolgokat. Szerintem ez a normális egy kapcsolatban: kölcsönösen figyelünk egymásra, és nem csak az egyik robotol meg szolgálja ki a másikat.

2014. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi evet akarsz meg elpazarolni valakire aki nyilvanvaloan nem torodik veled? Csak ennyire tartod magad?
2014. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj, sztrájkolj. Csak magadról gondoskodj, esetleg költözz el, és hamar észreveszi, mennyivel többet dolgoztál, esetleg megtanul gondoskodni magáról, ha rákényszerül.
2014. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. febr. 10. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!