Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek okozhat egy anyós...

Szerintetek okozhat egy anyós depressziót, ha nincs megfelelő támogató környezet a kismama körül? Leírnátok a saját helyzeteteket?

Figyelt kérdés
Már nagyobb babám van, de nagyon lehangolt tudok lenni a beszólogatásai miatt, és a párommal sokszor van konfliktus miatta..Sokszor ő meg se hallja amiket mond..

2014. ápr. 16. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anyós beszólásai nekem is fájtak,a férjem nem állt ki mellettem,letudott azzal,hogy túlérzékeny vagyok.

Egyszer próbáltam vele megbeszélni,esélyem nem volt,így csak a kötelező ünnepekre korlátoztam a találkozásainkat.Vette a lapot,olyankor is csak 2-3 mondatot váltunk.

Viszont ami fáj,hogy az unokája nem érdekli.(Sógoromék két gyereke sem.)Már szülés után közölte,hogy nem egy nagymama típus.

Ha a megbeszélés nem megy,akkor csak ritkán találkozz vele!

2014. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A férjem nem vállalta fel a konfliktusokat,nem állt ki mellettem,rengeteget szorongtam anyós miatt,egy megváltás volt a válás,anyóstól is.
2014. máj. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!