Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért sértődik meg folyton az...

Miért sértődik meg folyton az anyósom?

Figyelt kérdés

Mindig utolsó pillanatban szól, hogy akkor 2 óra múlva ebéd és szeretettel vár minket, vagy hogy akkor ők jönnének át ebédre, kb 1 óra múlva ideérnek.

Eddig sem ültünk itthon 7/24, hogy hátha anyósék betoppannak. Mindig főzök hétvégén ha itthon vagyunk. De ha elmegyünk kirándulni, vagy a szüleimhez ebédre, nem fogom lemondani csak mert anyós nem tud előre szólni.

Állandóan megsértődik, mert sokszor nem nyitunk neki ajtót. Hát igen, ha az ember 30 km-re van az otthonától, nehéz ajtót nyitni...


2014. ápr. 20. 13:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
11:45kor felhívott, hogy jönnének fél 1-re ebédelni...
2014. ápr. 20. 13:36
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem irigyellek...
2014. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenek az anyósok. Én találtam ellene egy nagyon jó módszert. Elköltöztem. 3000 Km-re. De egy biztos, hogy anyósod mindig ilyen fog maradni. Kezelheted, lekezelheted, de azt tudnod kell. Utálni fog téged, amiért nem vagy a csicskája, és nem ő mondja meg, hogy hogy éltek. Feltételezem nő vagy. Minden fiús anyós fúj a menyére, mert egy nő elvette tőle a pici fiacskáját. Nekem a feleségem, és az anyám nagyon jól kijönnek egymással, de még akkor sem lenne hajlandó egyik sem egy-két napnál többet együtt tölteni. Negyed évente. Bár azért ha lehet, inkább fél évente találkozunk. Így arra a pár napra legalább örül mindenki a másiknak. Viszont a te helyzeted nehezebb. Úgyhogy kitartás. És ne feledd. Így is úgy is fújolni fog rád.
2014. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 meme23 ***** válasza:
88%
Férjeddel megbeszéled, hogy tegye rendbe az anyját. Tudom hogyan kell, én is férfi vagyok,a férjed is tudni fogja, ha csak nem anyuci kicsi fia. De gondolom azt írtad volna.
2014. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Beszéld meg az apósoddal, hogy ő értesse meg az anyóssal a dolgok állását.
2014. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Meme23 megírta, nem tudok mit hozzáfűzni.
2014. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
önzőségből.
2014. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

szabály : csüt estig szóljon ha jönni akar vagy hívni akar titeket


és mindig sajnálkozva mondani - de hát Mama nem szólt csüt estig - így azt gondoltuk nem akar jönni/nem kell mennünk ....

tessék legközelebb előre szólni, mert hát most sem vagyunk otthon itt-ott vagyunk messze ....


párszor eljátszod valszeg rászokik vagy folyton hoppon marad

2014. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szólt neki a párom, erre ő azt mondta, hogy ő honnan tudja hétfőn délután, hogy hétvégén mit fog csinálni?


Azt várja tőlem/tőlünk, hogyha ő nagy kegyesen eljönne hozzánk, akkor én mondjak le minden programot, mert hogy ő az anyósom, és legyen ő az első...

2014. ápr. 20. 16:15
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Mondja meg neki a párod hogy nem hétfő délután kell megmondania. Jó lesz csütörtök délután is. Nehogy már egy másik családnak teljesen a nagyságos asszonyhoz kelljen igazodnia.
2014. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!