Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az normális hogy a barátom...

Az normális hogy a barátom anyukája csesztet, hogy miért nem hozom haza a barátomat?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt. Egy csomószor szóvá teszi. A barátom és a szüleim ismerik egymást, de még nem volt nálunk. Anyukája tudja hogy mennyi a veszekedés nálunk, hogy nem a legfényesebb a kapcsolatom anyukámmal és a nevelőapukámmal. A barátom 22 éves, én 15.. Közrejátszik az is, hogy a szobám kicsit lepukkadt (rég volt kifestve,ajtófélfám betörve,konyhában szedett vedett székek) és én ezt szégyenlem. Persze ezt ők nem tudják. De másrészt az is közrejátszik, hogy nálunk állandóan a veszekedés, kiabálás van, piti dolgokért egy pofont is kapok, stb. És én ezt pont nem akarom bemutatni a barátomnak, mert tudom hogy balhé lenne belőle. Anyukája állandóan mondja hogy akkor például húsvét hétfőn jöjjön locsolni. Kérdezte a barátomat jöjjön e, mondtam ha szeretne jöjjön, aztmondta nem akar locsolkodni már amúgy se divat. Küldött csokit anyumnak, mondtam neki hogy te is odaadhatnád, nem válaszolt. Könyörögni nem fogok, amikor amúgyse szeretném,hogy lássa a környezetemet, de azért felajánlottam. Anyukája sokszor szóvá teszi, mások, rokonok előtt. Mit tegyek hogy elcsituljon a dolog még egy darabig úgy ahogy van? Elvégre ennyi idősen nem kell mindenkit hazahozni, akit bármi ok miatt nem szeretnék..

2014. ápr. 20. 23:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltesz a barátodéknál? Lehet, h zavarja, h állaandóan náluk vagytok, nálatok meg egyáltalán nem. Én is egyetértek az első válaszolóval. Kifejezetten ragaszkodnék hozzá, h a lányomék nálunk legyenek "szem előtt". Már az öregek is megmondták: vigyázzon mindenki a saját lányára.
2014. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!