Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy képzeli anyósom, hogy...

Hogy képzeli anyósom, hogy ilyenbe beleszól? Vagy én túlzom el a dolgot?

Figyelt kérdés

Pár hete átjött hozzánk és a fürdőben talált egy doboz gumit. Azóta azt hallgatjuk, hogy milyen felelőtlenek vagyunk, hogy az nem jó védekezési mód, szedjek inkább gyógyszert stb.


Már mind a ketten határozottan megmondtuk neki, hogy ne hozza ezt szóba többet, de csak megteszi. Hogyan állítsuk le?


2014. ápr. 30. 17:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Van már egy gyerekünk.


Ha mással védekezünk akkor is megvan az esélye hogy terhes maradok.

2014. ápr. 30. 19:31
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott kiakadtam volna, hogy "a fürdőben talált egy doboz gumit". Amennyiben nem szanaszét hevert, akkor hogyan találta?!?!?!


Másrészt semmi köze ahhoz, hogy védekeztek-e és ha igen, akkor hogyan!

2014. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
nem kell reagálni arra amit mond, és ha látja hogy nem vagytok parnerek erre akkor majd abba fogja hagyni. ne válaszolj semmit, csinálj ugy mintha nem hallanád meg amit mond.
2014. máj. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
jó messze kell költözni, akkor kevesebbet látod majd.
2014. máj. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy szerencsétlen véletlen folytán tudomást szerzett olyan dologról, amihez neki nincsen semmi köze, én minden alkalommal, amikor szóba hozza a témát, nyugodtan, de határozottan azt mondanám neki, hogy nem tartozik rá, és legyen kedves tiszteletben tartani a privát szféránkat.


Egészen biztos, hogy nem kezdeném el neki magyarázni, hogy miért ezt a módszert választottuk fogamzásgátlásra, mert nem tartozunk neki magyarázattal, és ha érvekkel próbálnám meggyőzni arról, hogy ez miért jobb, mint a fogamzásgátló, azzal azt a benyomást kelteném, hogy elfogadom, hogy van joga ebben a kérdésben véleményt nyilvánítani.


Ha annyira tapintatlan és értetlen lenne, hogy ezek után harmadik alkalommal is szóba hozná a kérdést, akkor a továbbiakban úgy engedném el a fülem mellett, mintha meg sem hallottam volna.


Ha még ezek után sem szállna le a témáról, akkor egy idő után teljesen váratlan helyzetekben elkezdenék neki kínos, zavarbaejtő kérdéseket feltenni a saját szexuális életével kapcsolatban, amihez semmi közöm.


Eddig már nyilván nem szívesen mennék el, ha szeretnék az anyósommal jó viszonyban maradni, de ha ez kell ahhoz, hogy észhez térjen, akkor inkább megtenném, mintsem eltűrjem, hogy beleszóljon olyan kérdésbe, ami két felnőtt emberen kívül senki másra nem tartozik.

2014. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos azt mondtam volna, hogy az már régi és nem is védekezünk. Aztán emésztgesse.
2014. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csináld, amit a sztárok! Bedobnak valami kitalációt, addig is az olvasók a kitaláción pletykálkodnak, és nem az ő intim szférájukon. Mondd, hogy ez a nemi betegségek ellen van, mert mindkettőtöknek van másik szeretője is!:) Vagy mondd, hogy csak szexuális játéknak használjátok, vagy hogy a gyerek használja, nem Ti.:)
2014. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza hogy ők mivel védekeznek ha ez sem elég térj át a pózokra...le fog állni
2015. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!