Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jó valakinek, mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó valakinek, mondjuk egy idegennek hogy beleszól mások házasságába vagy rosszindulatú pletykákat terjeszt?

Figyelt kérdés

Valószínűleg 2 szomszéd nő (természetesen mindkettőnek romokban a házassága) állandóan fúrnak minket.

Hol a páromnak "hisztiznek", hol nekem mondanak valami ócska dumát.

CSak egy példát mondok: rendeltem a netről 15 kg-s kutyatápot. A futár és aki vele volt kirakták a ház előtt, megkértem őket szépen, hogy hozzák be a lakásba, mert nekem fáj a kezem, nem tudom megemelni.

Berakták a liftbe, majd az emeletünkön az ajtó elé rakták, nem jöttek be a lakásba.

Az egyik szomszéd (aki a mi emeletünkön lakik) már rögtön kombinálni, hogy biztos férfiakat fogadok a lakásba, míg a párom dolgozik.

A másik szomszéd meg hallotta a 2 férfi párbeszédét, hogy "az X. emeleten lakó Y-nak milyen szép a lakása".


Ebből persze elindult a pletyka, hogy egyik nap x óra y időben 2 férfi hagyta el a lakásomat.

Párom csak jót nevetett ezen, mert pont abban az időbe hívtam fel, hogy végre megérkezett a táp.

Csak kicsit zavaró, hogy a fél ház rólunk beszél. Akik ismernek minket, azok velünk nevetnek,de a többiek meg pletykálnak.


2013. okt. 20. 19:08
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell velük foglalkozni,túl kell nézni rajtuk,ezt általában az ilyen személyek nem szeretik de kit érdekel, tudom nem kőnyű,de mindig az legyen előd,hogy" Senkinek nincs jóga elrontani: az életed és minden napjaid hangulatát,mert neki éppen nem jön be az élet örömei!
2013. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kapcsoltunkat ez nem befolyásolja.

Csak rossz arra hazajönni, hogy sorban megállítanak minket a szomszédok, hogy mit hallottak attól a 2 nőtől.

2013. okt. 20. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy megtudd kérdésedre a választ, ajánlom, szállj be a ringbe! Kezdj el te is terjeszteni arról a személyről valamit, aki nincs ott. De minél lehetetlenebb dolgokat. Nagyon jól fogsz szórakozni.
2013. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A párom elment kutyát sétáltatni, persze a szomszéd már rögtön ment utána, hogy neki épp boltba kell menni, és ha már a párom is arra megy, menjenek együtt.

Aki az emeletünkön lakik szomszéd az meg átkopogott, hogyha valakinek szeretném elmondani a bánatom, nyugodtan menjek át.

Azt se tudtam hirtelen miről beszél, de aztán rájöttem, hogy látta a páromat egyedül elmenni, és eléggé sietett (nehogy bepisiljen a kutya a lépibe).

2013. okt. 20. 21:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval ez történik ha épp nem együtt vagyunk, már megy a kavarás.

Komolyan néha azt hiszem a 2 szomszéd összebeszél.

2013. okt. 20. 21:45
 6/6 harleynagyi ***** válasza:
nagyon egyszeru hogy leallitsd Oket meghivod a lakasodba ey ittalra es szepen kitalalsz nekik es utana ne foglalkoz azal ki es mit es mikor es miert mondot .
2013. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!