Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem a férjem...

Hogyan kezeljem a férjem családját?

Figyelt kérdés

Jelenleg éppen kissebb nagyobb építkezésbe felújításba kezdtünk.


Hétvégén itt volt az öccse mert segíteni kelletett a kőművesnek, természetesen a párom is segített de 3an éppen elgyőzték mert betonozás volt.

Lényeg az hogy többet fizettem neki mint egy átlagos segédmunkásnak szokás, evett, ivott elhozva lett és haza is vittük.( tekintettel voltam hogy bár 20 éves ott van két pici gyermeke)

Na már most ez volt szombaton, vasárnap a férjem már el is ment dolgozni, de tegnap már itt volt az öccse hogy pénz kellene mert anyagi gondai vannak.

Aki elhiszi el aki nem nem, nekünk sincs berakva a bankba milliók csak azért mert a párom külföldön dolgozik, hiszen ott sincs kolbászból a kerítés.

Állandóan az apósom csak akkor keres ha gondja van.

Állandóan szándékosan panaszkodik amit már nagyon nehezményezek, hisz én hallgatom, nekem kell válaszolnom és kellemetlenül érzem magam.

Mi senkitől nem kérünk semmiféle anyagi segítséget, amikor nekünk volt rá szükségünk kénytelenek voltunk banktól felvenni mert akkor nem számíthattunk senkire sem.


Az apósom is képes 1-2 száz forintokért kunyerálgatni. Nagyon rámenős és rátarti alak.

A testvérével aki volt nálunk dolgozni jóhiszeműek voltunk, az én testvérem is volt már segíteni de nem adtunk neki pénzt, apukám pedig rendszeres segítő, és ő sem. Néha tőlem kap egy kis apróságokat mobil feltöltés stb mert többet dolgozott mint a párom, ebből kifolyólag sem hívtuk apósomat ide dolgozni mert ő ingyen nem jött volna, azt meg nehezen viseltem volna el hogy az enyém ingyen az ő apja pedig nem.


Már unom ezt és már nem is megyek inkább hozzájuk mert ezzel rukkolnak elő.


2014. máj. 27. 09:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

MUNKA:

Legközelebb ne hívd és kész. Ha kell segítség akkor jobban jársz ha hoz a köműves magával segédmunkást.

Etetni, itatni, szállítani csak azokat szoktam akivel kölcsönös a segítség és ingyenes. Ha hívok szakembert pénzért akkor az úgy is ellátja magát.

Egyszer a család egyik "barátja" dolgozott nekünk és etettük, itattuk, szállítottuk és a végén az ebéd időt és a szállítási időt is felszámolta :D

Ezek után csak ajánlat után teljes önelátással vagyok hajlandó dolgoztatni.

CSALÁD:

Nekem az anyósom és a sógornőim kunyeráltak folyton de amikor adtunk nekik vissza is adták. Viszont a sokadik alkalom után úgy voltunk vele, hogy ha nekünk kell a segítség úgy se számíthatunk rájuk szóval részünkről sincs többé kölcsön.

Teljesen megértem a problémádat.

2014. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!