Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Ugy alakult az életem, hogy apósom és sogorom fonoke lettem. Hogyan kezeljem a szituációt?

Egy helyen dolgoznak, én végso elkeseredésemben már mindenhova kuldtem onéletrajzot,nem gondoltam volna de felvettek, most elo i léptettek így az új évben apśom és sogorom fonoke leszek. sajnos a sogorommal nem beszélunk már néhány éve, a férjem se aposommal semleges a viszonyom, de elég nehezen fogja viselni hogy egy no a fonoke, ugyanis elég hímsoviniszta, de majd megszoka. szerintetek mire figyeljek oda?

2014. jan. 2. 20:24  Privát üzenet  

A válaszok
Semmire. Bánj velük úgy ahogyan a többiekkel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2014. jan. 2. 20:29 Privát üzenet
Ha főnök lettél, akkor viselkedj főnökként. Ilyenkor nincs testvér, rokon, após. Ilyenkor kolléga van. Ha nem teszik a sógornak vagy apósnak hogy főnökük vagy, akkor keressen másik munkát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2014. jan. 2. 20:35 Privát üzenet
Magukat keverik bajba, ha nem viselkednek tisztességesen a főnökükkel. Én kiélvezném.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2014. jan. 2. 20:37 Privát üzenet
mind a 3 válaszolóval egyet értek. Ha másképp viselkedsz velük, csak magadnak ártasz vele. Legyél ugyanolyan velük, mint a többiekkel.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2014. jan. 3. 08:57 Privát üzenet
Legyél velük olyan mint a többiekkel. Családi eseményeken meg kerüljétek a témát.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2014. jan. 3. 10:37 Privát üzenet

Hú....

hát gratula, hogy lett állásod.

Azt mondanám egyszer beszélj velük arról, hogy ez egy munkahely, nem a család, - de hát, ha a a sógorral évek óta nem vagytok beszélő viszonyban, erre nehéz lesz módot találni.

Talán üzenhetnél a férjeddel nekik erről.

És légy velük óvatos, szerintem elképzelhető, hogy beégetnek valamiképp!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2014. jan. 4. 00:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőm elég bunkó tud lenni. Hogyan kezeljem a szituációt?
Kislányom 4eves lesz januárban! Az utóbbi időben el kezdte ingerelni magát pl a kanapén stb! Hogyan kezeljem a szituációt? Mondjak neki vmit?
Hogy kezeljem ezt a szituációt?
Hogyan kezeljem a szituációt? El kell hagynom a családomat?
Hogy kezeljem a szituációt?
Mit tegyek es hogyan kezeljem ezt a szituaciot? Mindenki azt mondja nagyzolok, pedig nem

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!