Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kellene mindenbem...

Miért kellene mindenbem törődnöm? Sokan megkérdezik itt hogy mit csináljanak, de én se bírom soká. Hogy lehet bírni?

Figyelt kérdés

Pároméknál lakunk, mi 2 en, 2 szülő, 2 tetvér, 1 kisgyerek. 7 en.

Egyrészt elvárnák hogy a kertbe dolgozzak, ha neg csinálok vmit, az úgyse jò.

Kapáltatnák velem a kukoricát, stb. De miért kéne?

Ha főzök, volt h friss kaja volt erre anyja apja nem ették meg. Volt hogy mondta főzzek csak magunknak, ha meg vmit vezünk, eszünk kivancsiak mimdenre, minek vettük, van otthon.

Szerintük csavargunk meg d..gunk' máshoz bem értünk. Meg h elrontottam a fiukat. Pedig csak rávilágítottam, hogy sok minden nem normális a családjuk esetében.


2014. jún. 8. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
te is eszel abból a kukoricából nem, hol a probléma?
2014. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon "jó" dolgod lehetett a szüleidnél! Neked talán még mosogatnod sem kellett akkor! Ha így volt, a szüleid hibája, hogy nem fogtak be a házimunkába, viszont most már felnőtt vagy, el kéne gondolkodnod, hogyan tovább!

Vagy megszoksz, vagy megszöksz! Ez a két lehetőség áll rendelkezésedre!

2023. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

No mi van kérdező?

Hagytad magad meggyőzni, vagy már elköltöztetek?

2023. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!