Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet vajon ez bírni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet vajon ez bírni? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Férjem hétfőtől szombatig dolgozik, mivel ma ünnep van, ezért vasárnap megy dolgozni, ma pedig elment segíteni a munkatársának.

Annyira magányos vagyok, hogy életkedvem sincs, semmihez semmi kedvem, még enni sem eszek. Semmi intimitás nincs a kapcsolatunkban, élünk egymás mellett mint lakótársak és alig találkozunk. Szórakozni évek óta nem voltunk. Mára terveztünk volna kirándulást, azt mondta csak 1 órára megy el, ennek már 3 órája.

Nem tudom mit tegyek. Meddig fogjuk így bírni?


2014. márc. 15. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Ennyire társfüggőnek lenni már nem normális,lehet őt is ez zavarja. Neked nincs barátnőid akikkel néha nélküle szórakozhatnál?
2014. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Miért nem mentél a férjeddel? Addig beszélgethetsz a munkatárs feleségével például.

Miért nincs intimitás a kapcsolatban? Az nem múlik csak úgy el, azt hagyják kihúnyni. Hát ha a férjed hazajön, rózsaszirmos ágyban várd.

Menjetek el szórakozni este valahova.


Miért nincsenek barátaid, barátnőid?

2014. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek, akik itt voltak, azokkal eltávolodtunk egymástól. Egyikkel összevitatkoztunk csúnyán, amikor nem támogattam abban, hogy férjhez megy, mondanom sem kell, elváltak, de azóta csak felszínesen beszélünk egymással, ha összefutunk. Egy másik barátnőm 20 km-re lakik tőlünk, esélyünk sincs összefutni, a munkája miatt, hisz ő is ha van egy kis szabadideje a párjával szeretné tölteni. Van még egy lány, aki itt lakik 4 km-re tőlem, de ő nem nagyon szeretne velem találkozni, ha hívom valahová, akkor jönnek az állandó kifogások. Már nem is merem elhívni sehová.
2014. márc. 15. 11:04
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Az első miért ír hülyeséget? Ez NEM társfüggőség! Ha a kérdező a hét minden napján 24 órában lenne a párjával, és még az sem lenne elég neki, na AZ a társfüggőség, ez nem. Pont arról van szó, hogy szinte soha nincsenek együtt, mert a párja dolgozik. Nehogy már ne betegesnek számítson, ha emiatt hiányzik neki a párja! Néha mozduljon kii a barátnőivel?? De ez az, hogy itt nem "néha" vannak barátnők, hanem már szinte mindig, mert a párját alig látja. Az arányok megfordultak, és ez nem egészséges. Nyilván a kérdező többet akar lenni a párjával, mint a barátnőivel.

Kérdező, én maximálisan megértelek.

2014. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem mentem, mert fel se ajánlotta, hogy menjek, csak elment, hogy egy "óra múlva itthon vagyok". Ráadásul a munkatársa a nagyapám lehetne, kitudja hogy van-e feleség vagy ha van, akkor nem-e a gyerekeivel/unokáival tölti a hétvégét stb.
2014. márc. 15. 11:06
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

"Nem mentem, mert fel se ajánlotta, hogy menjek, csak elment, hogy egy "óra múlva itthon vagyok"."


Várj, szívem, mehetek én is veled? Legalább nem lennék itthon egyedül.



"Ráadásul a munkatársa a nagyapám lehetne, kitudja hogy van-e feleség vagy ha van, akkor nem-e a gyerekeivel/unokáival tölti a hétvégét stb."


Vagy esetleg otthon van.


De mondd azt, hogy nem akartál menni, azzal sincs baj, csak ne keress kifogásokat a kérdésemre.

2014. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
87%
Kedves kérdező, én is ebben a cipőben járok, párommal több mint 8éve vagyunk együtt,de közös programunk sajnos nem igen van. Neki a munkája a hobbija is, így rám nemigen marad ideje. Bár tudom, hogy szeret, nekem ez így kevés. Keresem én is a megoldást.Kitartást:)
2014. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

"Egyikkel összevitatkoztunk csúnyán, amikor nem támogattam abban, hogy férjhez megy, mondanom sem kell, elváltak, de azóta csak felszínesen beszélünk egymással, ha összefutunk."


Ha nem kotyogsz bele mások életébe, meglenne ez a barátnőd.



"Egy másik barátnőm 20 km-re lakik tőlünk, esélyünk sincs összefutni, a munkája miatt, hisz ő is ha van egy kis szabadideje a párjával szeretné tölteni."


Havonta egyszer biztos ráér találkozni az ismerőseivel. Hívd el egy süteményezésre.



"Van még egy lány, aki itt lakik 4 km-re tőlem, de ő nem nagyon szeretne velem találkozni, ha hívom valahová, akkor jönnek az állandó kifogások. Már nem is merem elhívni sehová."


Hasonlíthat rád :) :) Te is keresed a kifogásokat.

2014. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Ne keresd a kifogásokat a kérdésemre." Te biztosan jobban tudod.

Elárulod minek mentem volna? Szó se volt róla, jöttek érte kocsival és elment. Hogy menjek egy olyan helyre, ahová nem hívnak, ahol nem ismerek senkit és valószínűleg csak útban lettem volna. Párom is ezt mondta volna: "Dolgozni megyek, nem bulizni." Volt már rá példa, hogy kértem vigyen magával. Ez volt rá a válasz. De te biztosan jobban tudod.

2014. márc. 15. 11:19
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, főleg neked kedves "kifogás"-oló.

Bocsánat, hogy kiírtam a kérdést, kérlek ne válaszoljatok többen, mert nem fogom nézni.

2014. márc. 15. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!