Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha a párom anyukája fiatal...

Ha a párom anyukája fiatal (40 alatti), hogyan köszönjek neki első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Mi 21 évesek vagyunk, és most hétvégén mutat be a családjának. Az édesanyja elég fiatal, 36-7 éves, és nagyon fiatalosan is néz ki, kb mint egy 28 éves. Ezért nem tudom, hogyan köszönjek neki? Mondta a párom hogy mindenkinek rögtön mondja, hogy tegezzék, de azért első alkalommal lehet hogy nem kellene tegezni. Nem? De a csókolom az olyan hülyén jön ki, amikor ilyen fiatal. A jó napot, az meg olyan távolságtartó...

Szóval mit gondoltok? :)

21/L



2014. jún. 12. 21:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Helló MAMA!
2014. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 vakondka válasza:
41%

Engem kimondottan bosszant, ha 18-20 éves fiatalok csókollommal köszönnek nekem.

Köszönj úgy hogy jónapot kívánok, aztán ha megkér, hogy tegezd (tuti mondani fogja) akkor már tegezheted, mert ugye így illik.

Véleményem szerint minimum 40év korkülönbségnél használható a csókolom köszönésként gond nélkül.


(44/F)

2015. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32: Csak az a helyzet, hogy egy gyerek nem tud megállapítani ekkora korkülönbséget. Neki a 3+ év már nagy korkülönbség, és a +5 év már néni-bácsi.

Én most pl. az ált.isis tanáraimat ugyanannyi idősnek látom, mint 14-15 éves koromban. Pedig akkor lehettek 25-35 évesek, most pedig 60-70.

2015. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32: Egyébként ha úgy nőttél fel, hogy néniztél-bácsiztál valakit, mert egy generációval fölötted van, ami 15-20 év (tanáraid, gyerektársaid szülei, szomszédok), nem fog ez a viszony átíródni arra, hogy csak az osztálytársaid nagyszüleit fogod csókolomozni, a szüleit hirtelen nem, mondjuk 20 éves korod után.
2015. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!