Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagáljak majd (leendő)...

Hogy reagáljak majd (leendő) anyósom beszólásaira?

Figyelt kérdés

beakarom festetni a hajamat vörösre (most szőkés barna) egyszer már volt festve rézvörösre mióta párommal vagyok, de akkor megkaptam hogy milyen ronda lettem, mi ez a haj? miért kellett ezt a hülyeséget csinálnom a szép szőke hajammal? azonnal fessem vissza? miért nem festem vissza? egyszer hallottam, hogy kérdezi páromtól, hogy miért nem szól nekem, hogy mennyire rossz a hajam? erre mondta neki a párom, hogy mert neki is és nekem is tetszik.


nem arról van szó, hogy nem áll jól a vörös szín. mindenki (anyósékon kívül) azt mondta h sokkal jobb mint a szőke. viszont anyós élből utál mindent ami vörös. még a vörös cicákat se tűri meg..


előre félek, hogy megint hónapokig ezt hallgathatom majd hétvégente ha náluk vagyok, hogy milyen ronda vagyok.


2014. jún. 26. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én megmondanám, hogy mindenki a saját testével foglalkozzon ilyen behatóan. Eléggé hirtelen ember vagyok, ha engem piszkálna eljutnák odáig, hogy egyenesen a szemébe nézve közölném, hogy SEMMI KÖZÖD HOZZÁ, hogy milyen a hajam, fejezd be!
2014. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt mondanám neki, hogy a fia így is szeret és ez a lényeg. Esetleg még megmondanám neki, hogy nekem sem tetszik az ő haja, egyszerűen borzalmas és nem áll jól neki (csak eddgi nem akartad mondani...)
2014. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt kéne finoman, de határozottan megértetni vele, hogy az ő kedvéért/piszkálására nem fogod megváltoztatni. Esetleg viccesen mondhatod neki, hogy amíg náluk vagy, szívesen viselsz kendőt vagy sapkát, ha zavarja, de a szín marad.
2014. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Valami ilyesmit mondanék: Marika néni, köszönöm a véleményt, de nekem így tetszik a hajam és nem szeretném, ha többet ez beszédtéma lenne.

Ha ezután is folytatná akkor úgy tennék, mint aki nem hallja. Emellett pedig szólnék a páromnak, hogy állítsa le az anyját.

2014. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ilyenkor magadban röhögni kell. Nem hangosan, csak belül. Aztán kívül meg rezzenéstelen arccal mondani, hogy köszönöm a véleményt, gondolkodom rajta.


Ha már nagyon bántóan nyomul, akkor én csak üveges tekintettel néznék és ásítanék mondata közben, hogy lássa, milyen érdekes, amit beszél:D


27N

2014. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan reagálj? Humorosan, lazán. Az ilyesmit csak így lehet okosan kezelni.
2014. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Én eleve nem venném magamra egy számomra közömbös ember megjegyzéseit, mert egyáltalán nem érdekel. Viszont ezt érzékeltetném vele. :)

Nem értem, mit érdekel téged, mit mond? És miért bizonygatod nekünk, hogy igenis jobban áll a szőkénél, és anyósod téved? "mindenki (anyósékon kívül) azt mondta h sokkal jobb mint a szőke" Hol érdekel engem, melyik szín áll neked jól?

2014. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!