Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Előfordult már veletek hogy a...

Előfordult már veletek hogy a párátok, férjetek, feleségetek családjából valaki előtettek meztelenkedett vagy nem volt szégyenlős?

Figyelt kérdés
Párotok rokona?anyós,após előtettek meztelenkedett vagy sógor,sógornő?véletlen vagy direkt?Hogy reagáltátok le?

2014. jún. 29. 15:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem igazan ertem miert kell lepontozni azert mert leirom nalunk mi a helyzet. Komolyan emberek ez mar nem az őskor! Miert ilyen prud mindenki? Ebbol latszik hogy minnel fejlettebb a technika, annal felszínesebbek az emberi kapcsolatok, a családtagok nem hogy nem beszélnek meg egymassal semmit, de meg a testüket sem merik felvállalni a sajat vérük, a szüleik elott, mikor ok voltal azok akik 1. láttak titeket eletetekben, raadasul meztelenul... Hihetetlen :( Pedig ez (hogy a családtagok látják egymast ruha nelkul) nem azt jelenti, hogy nulla a maganelete, mert arra meg ott van az ajtó...
2014. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, - bár néha nem bántam volna! :D
2014. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

"de meg a testüket sem merik felvállalni a sajat vérük, a szüleik elott, mikor ok voltal azok akik 1. láttak titeket eletetekben, raadasul meztelenul..."

Bocs, de te elolvastad a kérdést? Mert nem hiszem, vagy értelmezési gondjaid vannak!

A kérdés nem arról szólt, hogy anyukám, apukám, testvérem előtt szoktam-e vagy előfordult-e meztelenkedés vagy hogy meztelenül láttak-e, hanem a párom rokonai közül, érted? És nem gondolnám, hogy tök jó és normális dolog lenne, ha éppen a férjem apukája meztelenül látna vagy én őt, vagy a férjem fiútestvére parádézna előttem meztelenül vagy én ő előtte. Mert itt nem a vér szerinti rokonokról szólt a kérdés, hanem barátnő, barát, férj, feleség vér szerinti rokonairól, azok meg nem nekem a vér szerinti rokonaim. Ergo miért is kéne felvállalnom egy vér szerint idegen ember előtt nyíltan és szégyenkezés nélkül a testem vagy nekik előttem?

2014. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Ezt arra irtam hogy sokan azt írtak hogy a sajat családjuk elott sem szoktak ruha nelkul lenni, nem hogy rokon rokona elott. Es en nar a kerdesre előzőleg valaszoltam, hogy hogyha egy valaki egy ido utan mar családtagga válik es olyan lesz vele a kapcsolatunk, akkor mar nem szégyenkeznünk egymas elott ha netán ruha nelkul vagyunk, pl ha en epp fogat akarok mosni mikor a batyam menyasszonya (ergo nemsokara sógornom) epp fürdik, vagy pont fordítva, akkor sincs gaz.
2014. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

De attól, hogy valakinek van ízlése, az nem jelenti azt, hogy prűd is vagy szégyenkezne.

Szerintem a meztelenkedésnek is megvan a maga helye, a megfelelő személlyel.

És bocs, közel 10 éve vagyok együtt a férjemmel, de nőként baromira nem mutatkozom akkor sem meztelenül a férjem férfi rokonai előtt. És nem azért, mert prűd vagyok, mert anyukám, nővérem előtt nyilván nem szégyenlősködöm, de azért mindennek van egy határa, meg ízlés kérdése is. Elvégre nem mindenki kíváncsi arra, hogy miként néz ki a másik. De ha még tökéletesen is néznék ki, akkor is egy vér szerinti férfi vagy pont egy nem vér szerinti férfi rokon előtt nem fogom mutogatni magam.

Míg a te írásodból abszolút kitűnik, hogy neked mindegy, mert te akárki előtt is simán meztelenül vagy, ha már ismered egy ideje. Te ilyen vagy, más meg más.

És ha valaki a saját rokona előtt sem meztelenkedik, az is az ő dolga, kinek mi fér bele. Ettől még nem prűd, csak másképpen gondolkozik.

2014. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Már vagy 10 éve történt, kempingben volt nyaralni hugom és akkori bnőm (mindketten 17 évesek voltak) én pedig a nyári diákmunka miatt csak hétvégére ugrottam le hozzájuk. Szombat este mikor buliba készültünk, ők elmentek fürdeni a kemping közepén lévő beton bunkerbe, ami valójában zuhanyzó volt. Pár perc múlva én is követtem őket, bementem oda ahol ők zuhanyoztak, nem tudtam hogy hogy van, van e külön fiu-lány, el vannak e válaszva a fülkék, stb, gondoltam ott megnézem. Mivel tesómmal amúgy sem voltunk sose szégyenlősek egymás előtt, így nem fordult meg a fejemben h jaj mi lesz ha meglátom hugomat. Bementem, láttam h egy nagy tér van, padog, meg félig nyitott beton fülkék. Ők már épp pucéran voltak de még nem kezdtek zuhanyozni. Mondták h menjek nyugodtan, és így történt h 3-an zuhanyoztunk. Én bnőmmel, meg tesóm mellettünk, de öltözés/vetközés az közös volt. Érdekes élmény volt...
2014. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja, anyósom átjött segíteni falatfesteni, és kvázi meztelenre vetkőzve öltözött át előttem. Neki nem para, nekem sem az. Én nem fogok előtte levetkőzni, de ha nem szégyelli, hát tegye.
2014. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az após meztelen szokott lenni.Direkt is és véletlen is volt már.Nem szokott érdekelni, mondjuk meg szoktam nézni...

De én is szoktam meztelenkedni előte.

2014. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!