Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állitsam le az anyósoma...

Hogyan állitsam le az anyósomat? Nem hagy minket élni, akárhova megyünk, mindenhova velünk jön.

Figyelt kérdés
Nincs lakása, nem is akar venni 58 éves létére, mert azt mondta inkább elutazza a pénzét. Külföldön dolgozik 2 hónapot, kettőt meg nálunk lakik, de már elegem van ebből, hogy nincs magánéletünk.

2014. júl. 5. 17:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érti meg, próbáltam vele erről beszélni, de akkor meg páromnak sir, miket mondtam neki, hogy akkor hozzánk többet nem jön. Hát akkor igy jártam, bárcsak igy lenne...
2014. júl. 5. 18:17
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Itt a párodnak kellene a sarkára állni, nem tutyi-mutyiskodni.
2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3%

"Keress kérdéseket hasonló témában: borsó"


Ez akkor most kamukérdés?

2014. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem kamukérdés, hanem regisztrációkor valamit elnéztem, és véletlenül irtam be.
2014. júl. 5. 19:39
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
hiszek neked. véletlen beírtad, hogy borsó. tök legitim.
2014. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

Egyedül nem tudod megoldani, azért férj a férj, hogy a családja összes problémáját megoldja, vagy legalább is részt vegyen benne.

Nem tűnik erre se alkalmasnak, se elszántnak.

2014. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%
Masik 8 honapban hol lakik? 2 honapert ne sirjon a szad. Gondolom segit is, foleg gyerekkel. Parodat majdanem egyedul nevelte fel, szoval ki nem dobhatja.
2014. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem tudom a "ne sírjon a szád" válaszolónak mennyire sírna a szája, ha anyósa évente fél évet a nyakán lakna egy két szobás lakásban.


Én akkor úgy lennék vele, hogy oké a beszélgetés nem használ, a kéréseim nem használnak, akkor kibäszok mindent a másik szobából, berendezem babaszobának, amiben max. egy fotel van, amin pihenni lehet vagy, a másik szobában meg szintén nem fog férni veletek. Ennyi. Le fog esni neki, hogy menjen a testvéréhez, mert nálatok egyszerűen nincs hely, köztetek meg a rácsos ágyban csak nem aludhat. A férjed meg ha csodálkozik, akkor elképedve kérdezd meg, hogy ugye nem gondolta komolyan, hogy ha két szoba van, akkor a vendégszoba fenntartás fontosabb, mint a gyerekszobáé? Hát hogy szexeltek ha veletek alszik, meg utána nem is lehet vagy csak nagyon-nagyon nehezen majd külön rakni magatoktól, ha nem szokja meg stb. (Van aki persze máshogy gondolja, de jellemzően ezzel a nők foglalkoznak, a férfiak úgy is úgy tudják, ahogy mondják nekik)

2014. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8%

18-as,

Anyos ket (2) honapot van a kerdezonel, legalabbis ezt irta. Honnan vetted a fel evet?

2014. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%
Két hónapot dolgozik külföldön, majd kettőt náluk lakik. Mi nem érthető ezen? Két havonta megjelenik két hónapra! Az évente fél év!
2014. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!