Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak az anyósommal?

Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok, és a drága anyósom közölte, hogy márpedig szerinte a babának nem a férjem az apja, és szeretne DNS-tesztet.

Ennek a baromságnak természetesen semmi alapja sincs. A férjemmel mindketten nagyon kiakadtunk, és én közöltem anyósommal, hogy jó, ha ennyire nem bízik bennem, megcsináltatom a tesztet, de fizesse ki ő. És készüljön fel rá, hogy ha a teszt igazolja, hogy a férjem a gyerek apja, akkor bizony megetetem vele a papírt borítékostól.


Annyira dühös vagyok, komolyan szétvet a düh, és félek, hogy ezzel ártok a babának.


Mit csináljunk ezzel a vén boszorkánnyal? Az sajnos nem megoldás, hogy minden kapcsolatot megszakítunk vele, mert a férjem óvodás kislányát mi neveljük, és ő nagyon szereti a nagymamáját, miatta muszáj tartani a kapcsolatot.



2014. aug. 1. 09:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én első körben elküldeném a pi..csába. Senkitől nem vagyok köteles ilyen sértést lenyelni. Leülnék hármasban beszélni vele, hogy én itt kiszálltam a vele való kapcsolattartásból, és mondja ki a fia a végső szót hogy szerinte ő hogy érzi, ki az apa, kell-e a teszt mert részemről semmi akadálya, már most indulhatunk is, de pénzt hozzon mert a dilinyós hóbortjait nem vagyunk hajlandóak finanszírozni.
2014. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!