Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet nem a jo kategória, de...

Lehet nem a jo kategória, de szerintetek lehet "nem komolyan célozgatni"?

Figyelt kérdés

Aposom ma ezt csinálta,állítása szerint ő nem komolyan gondolta. A történet a következő, még velük(hosszu sztori de nem ez a lényeg) lakunk,hamarosan költözünk.Van egy 5honapos kicsink, aki tapszert is eszik. Mostanaban mindent töm a száján

ba, aposom mindig aztmondja éhes. Ujszülöttként nem gyarapodott megfelelően mert kevés volt a tejem igy lett tapszeres. No de ma is elkezdte tömni a játékot, erre aposom elkezdi neki mondani hogy hát éhes, meg hogy nem kap eleget?Nem ehet többet mert neki ki van porciózva hiába lesz éhes nem kaphat többet.

Közben sandít rám én meg megkérdeztem ezt vegyem e célzásnak mire igennel felelt. Szerinte a gyerek nem tudja mondani hogy enne még hiába nincs még itt az ideje megéhezhet hamarabb. Máskor is pedzegette ezt a témát akkor inkabb nem mentem bele de ma igen. Ha többet adok neki akkor felét kibukja, hiába eszik meg egyszerre 200milit napi 6x ha ebből 10x kibukik 50-70milit. 120milit kap kb 6x egy nap van hogy kevesebbet ha szopizott és ebben a honapban igy 9000got hizott szoval egyáltalán nem éhezik. Nagyon felmérgelt,mire aztmondta hát ő nem gondolta komolyan mit pörgetem magam rajta....Most akkor én vagyok a hüly e? vélemények? Amugy jol kijövünk szeretem őket de ezzel kb mintha aztmondta volna rossz anya vagyok...


2014. aug. 6. 14:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

huu ez a link...ez ugye nem komoly. ?4honaposnak bélszint adni? Maradjunk a kostoltatasnak mikor betöltötte a 4 hot megkostolta az almalét majd fokozatosan többet aztan ugyanezt krumplival majd répa nemrég kezdtünk tejpépet enni... [link]

maradok ennél pedig ezt isbeelőztem egy honappal....

2014. aug. 6. 15:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad, engedd el a füled mellett amit mond, ne reagálj rá és majd abba hagyja. Ha nem reagálsz akkor nem lesz érdekes megjegyzéseket tenni és abba hagyja majd.
2014. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ne csak tápot adj a kicsinek, kérdezd meg az orvost, de szerintem 1 kis burgonyát ha pürésítesz azt is ehet, vagy sárgarépát pűrésítesz és kevered krumplival azt is eheti. picit próbálj többet adni neki.
2014. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ez olyan gyerekes nem? komolyan alig 50éves és ugy kéne kezelnem mint egy gyereket?Amugy eddig ezt tettem nem figyeltem rá ilyenkor de ugylatszik nem hasznalt. nemidegelem magam már .
2014. aug. 6. 18:43
 15/17 anonim ***** válasza:

Anyósom és apósom is általában akkor "viccel", amikor a férjem nem hallja. Vajon miért?

Az én kisfiam 3,5 hós, 67 cm és 8 kg, csak anyatejes. Ez is teljesen normális. Mások a babák, máshogy gyarapodnak, eltérő mennyiséget esznek. Ennyi. Ha a tiédnek elég 120 ml, akkor annyit adj neki. 5 hósan már el lehet kezdeni a kóstoltatást a tápszer mellett, vszleg tetszeni fog a kicsinek. Apósékat tojd le nagy ívben. Te vagy a gyerek anyja, te ismered.

2014. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vicces hangon visszavágnék:

Ugyanmár papa, ha éhes lenne, azt hallanánk, nem próbálná kiszolgálni magát.

Azért öt hósan még pici ahoz hogy megpróbálja önmagát kiszolgálni.

Nálunk olyan másfél évesen kezdte, hogy csak maga eszik. Ha megpróbáltam ketkanalazni, elvette és kettővel kísérletezett. Ekkor átálltunk darabos kajára.

2014. aug. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Imád kanalazni, szereti az új ízeket,eddig semmit se köpött ki,még az íztelen krumplit is elnyammnyogta. Nagyon szépen hizik,nincs gond a súlyával.Sőt.De ha többet eszik az visszajön igy tudom mennyi fér bele. Nemrég meg is kaptam h sokat.hizott nincs e tuletetve...o.O.

Viszket a kis ínye azért van minden a szájában,lába,keze-kezem,játék asztalszéle.......inden ami elég közel van az arcához a szájába köt ki.No meg persze igy ismerkedik a világgal.Csak sz.rul esik az embernek mikor igybeszolnak,főleg hogy első gyerek és sokszor én is bizonytalan vagyok. Na de nem lényeg csak kicsit besokalltam. De mar lenyugodtam. köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 8. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!