Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós folyton mondja, hogy...

Anyós folyton mondja, hogy vegyünk egy lakást mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátnőm az anyjával él, ketten egy ~100nm-es 3 szobás házban. Mindig náluk vagyunk, mert az kertes és több mindent lehet csinálni, mint a mi ~50nm-es panelházunkban.

Igazából heti max 2 nap amíg náluk vagyok. Kaját mindig szoktam fizetni ha megyünk bevásárolni.


Anyjának valamiért mégsem tetszik a dolog és folyton nyaggat, hogy vegyünk egy lakást és költözzünk össze barátnőmmel. Barátnőmnek 2,2 millió félretett pénze van, nekem semmi.


Most tényleg én vagyok a hülye, hogy ennyi pénzre nem akarok felvenni mondjuk 8 millió hitelt?


Ráadásul csak fél éve járok a barátnőmmel, kicsit korai lenne az összeköltözés.

22F


2014. aug. 11. 22:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Meg nem értem miért lenne jó anyósnak ha magára maradna egyedül.
2014. aug. 11. 22:51
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Mondd neki, hogy kedves Mama, magának úgyis túl nagy ez a ház egyedül, adja el és vegyen két kisebbet. A másikat termsézetesen a lánya nevére.. és a probléma máris megoldva. Ja, öröm lehet egy ilyen anyóssal élni...
2014. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen igazad van, fel eve vagytok egyutt, korai lenne, foleg nem berelni, hanem venni, raadasul hitelre. Meg amugy is alig vagy naluk, korrekten kajat is veszel, nem ertem en sem. En is 22 vagyok, 3 eve vagyunk egyutt es most koltoztunk ossze - a baratnom jott hozzank, mert meg mi sem tudjuk megengedni magunknak, hogy vegyunk vagy bereljunk egy lakast, hitelbe verni magunkat pedig felelotlenseg lenne.
2014. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi pénzre sehol nem kapnál 8 milliós hitelt már, de még ha igen, akkor is maximum egy kalyibát tudnátok belőle venni.

Nem tudom a barátnőd mennyi idős, de ha fiatalabb tőled akkor szerintem még korai a saját lakás. Amúgy az mindenesetre érdekes, hogy neki van félretett pénze neked nincs.

2014. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
talán nem kéne folyton anyos lakásában loggni
2014. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Miért érdekes?

Főiskola mellett kb minden pénzem elment amit kerestem pedig buliban sose voltam, piát sosem vettem.


Neki meg úgy van ennyi pénze, hogy anyja ennyit rakott félre neki.

2014. aug. 11. 23:13
 7/27 anonim ***** válasza:
20%

Dehogy vagy hulye. Az a hulye, aki kepes 20 evre eladosodni, es szaraz kenyeren elni. De a magYarok ilyen gazdagok, szinte mindenkinek sajat haza van :D

A gazdag Skandinaviaban nincs ennyi magantulajdon!

2014. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Mert a gazdag skandináviában 100 millió egy valamire való otthon nem 10. És a gazdag skandináviában nem lesz bajod, ha a nyugdíjból kell albérletet fizetni, Magyarországon meg igen.
2014. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Kaptam egy privátot is:


"Ha tényleg megérnè akkor miért ne, ha kapsz hitelt akkor jó! Mindenesetre nem lenne egy rossz anyagi bevektetès! Minden jót!"


Egy hitel sose jó anyagi befektetés. Lásd a devizahitelesek hogy megszívták.

2014. aug. 12. 07:04
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát..ha fél év kapcsolat után a barátnőd anyja ennyire forszírozza azt, hogy vegyetek lakást és menjetek oda, akkor venném a lapot, hogy ne lógjak ott annyit, mert lehet, hogy zavarom. Épelméjű anya nem hajszolja bele a gyerekét 6 hónap után egy ilyen elköteleződésbe, hacsak nem zavarja már nagyon a jelenléte/jelenlétük a pasijával.
2014. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!