Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért baj az egyes nőknek, ha...

Miért baj az egyes nőknek, ha a férfi szereti a saját anyját?

Figyelt kérdés

Én ezt egyszerűen nem értem.

Jönnek itt is a kérdések, hogy "hogyan rángassam el az anyjától", "hogyan érjem el, hogy ne találkozzon ennyit az anyjával", stb.

De mi a fenének fáj az ilyennek, ha valaki szereti az édesanyját? Attól mert ha megkéri a fiát vmire, és ő megteszi, még nem életképtelen anyucipicikisfia.


A beteges függés az persze más dolog, de aki szimplán szereti az édesanyját, azt miért akarják megváltoztatni? És ami bosszant, hogy egyes nők (jó van ilyen férfiben is, de az sokkal ritkább ahogy elnézem) a párjuk anyját a pokolba kívánják, stb, meg sem fordul a fejükben, hogy az akit utálnak, akit halálba kívánnak, az a párjuk édesanyja.


Mire jó ez? Ha engem valaki válaszút elé kényszerítene, hogy vagy anyád vagy én, akkor biztos, hogy anyumat választanám, mert ő nem állít válaszút elé 2 szeretett egyén között.


Miért van ez?



2014. aug. 17. 12:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a nők hatalmat akarnak a gyereke felett. Emocionális és szellemi uralomra törnek a gyerekeik felett. Ezért nem tetszik nekik, ha egy férfi még mindig szereti az anyját, és az sem, ha egy nő szereti a férjét.
2014. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan anyák nagy manipulatívak, olyannyira, hogy a fia a pici fia észre sem veszi az érzelmi zsarolást. Szerintem az nem éppen vall szeretetre, amikor azt mondta: ha a fiam elköltözik, éhen fog halni mert nincs pénze. Ezt a párom anyja mondta előttem, nekem is... S ez nem igaz, hogy éhen halt volna. Egyszerűen megmondta, neki a fia a támasz. Kettesben ha beszélgettünk ezt mondta: olyan boldog voltam, amikor a fiam azt mondta: nem költözik el mellőle HOZZÁM, vele marad! Én azt hittem ott halok meg, mintha a tőrt döfte volna belém akkor, sosem felejtem el! Soha.

Meg aztán is folyamatosan azt hangoztatta, hogy nehogy elköltözzön hozzám vagy akárhova velem... Aztán azt mondták mert én nem szolgálom ki kellően az ő fiát!

Áruld el Kérdező, szerinted ez nem az? Nem uralkodó típusú anya? Hidegháborúzik velem állandóan. S persze mindig ő nyer. Én egészen addig nem kényszerítem választásra, amíg azzal nem jön valamelyik, hogy ő anyuci miatt nem jön, az meg nem mondja hogy: el ne menj vele! Biztos lehetsz benne, hogy akkkor dönt felnő e vagy se. Mert ha én hozzájuk jövök lakni? Apám teljesen egyedül marad! Ja hogy az nem baj... A lényeg, nekik jó legyen boldogan éljenek szimbiózisban.

Az a férfi aki nem látja a fától az erdőt, hogy is veszi észre hogy az anyja irányítja, rafináltan, neki észrevétlenül csupa érzelmi zsarolással. Általában ellenzik a pasi párját az ilyen anyák és nekik bármit tesz a nő, sosem lesz elég. Ezt megunja az ember.

Nem hiszem, hogy egy értelmes ember nem látja meg az egészséges szintet a betegestől.

2015. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy szeretett anyádnak is van egy anyósa, akivel szemben annak idején valószínűleg megvédte a családotokat,a közösen eltöltött időt, és a születendő gyerekét, különben nem születhettél volna meg. És ezt kellene látnod, hogy a párod ugyanúgy szereti a saját gyerekeiteket vagy ha nincs még akkor a leendő gyerekeitekre gondol, mint ahogy anyád téged szeretett. De ha anyád közétek áll, azzal a saját unokáit bántja. Jobb lenne ha nem csinálnál ebből ekkora fesztivált, hanem megértenéd hogy mi hogy működik. egyébként Férfiak is szokták rendesen szidni az anyóst apóst,úgyhogy nem igaz hogy a nők között több az olyan aki alaptalanul fél az anyóstól.
2019. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!