Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem nagyon megváltozott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nagyon megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjem másfél éve nagyon megváltozott. Mivel ő dolgozik csak én a gyerekekkel vagyok itthon vigyázzba vagyok állítva. Mindig azt kapom, hogy nélküle egy senki vagyok. Folyton piszkál a súlyom miatt pedig nem vagyok elhízva. Az arcomat is egy kiélt nőhöz hasonlította mivel megmaradtak még a májfoltjaim. Nemrég bevallotta, hogy megkörnyékezte egy nő, de ő természetesen elküldte. Hiába kérem, hogy ne legyen ilyen. Azt hiszi csak hisztizek és neki ez jár mert ő keresi a pénzt.
2014. júl. 6. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, nagyon figyelj! Ha nem állsz a sarkadra, nem tisztázod le a helyzetet, nagyon nagy bajban leszel. Tessék megbeszélni, érvelni, kiállni magadért! Ha ezt nem teszed, a helyzet csak rosszabbodni fog.
2014. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Van esélyed munkát vállalni?

Esetleg a státuszodon tudsz változtatni?

2014. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Azonnal keress munkát. Egyrészt nem vághatja a fejedhez, hogy ő keresi a pénzt. Másrészt próbálj önállósodni, anyagilag is, mert akár válás is lehet a vége.

Meg van ennek a pszichológiája. Leépíti az önbecsülésed, hogy azt csinálhasson veled, amit csak akar. És még ő tesz szívességet, hogy nem fogadja el másik nő ajánlatát. Ja persze. Ne hagyd magad.

2014. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég, ez nagyon kiábrándító. Ismered azt a mondást, hogy bajban derül ki, hogy ki az igazi barát? Talán most fedte fel a párod az igazi arcát. Érdekes, hogy mit hoz ki az emberből az, ha valaki kiszolgáltatott nekik. Van, aki zsarnokoskodik.
2014. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Állj a sarkadra és keress egy normális pasit.
2014. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

A Feleségem itthon van a két éves fiunkkal és most várjuk a kislányunkat. Én dolgozok, ha van valami mellékes azt is elvállalom, de ezt soha nem vágtam a fejéhez. Sőt amit keresek pénzt az közös, nincs én pénzem vagy övé. Ha a férjed nem így gondolkodik akkor lehet jobb, ha otthagyod. Nehogy a végén a gyerekekkel is így bánjon!

Plusz mi az, hogy szidja ahogy kinézel? Max megemlíti és próbáltok rajta változtatni úgy hogy ő is segít.

2014. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Olyan hihetetlen számomra, hogy ennyire ki tudnak fordulni magukból a férfiak, mikor a feleségük szülés után otthon van a picivel :( Én nem is értem ezt a felfogást, ilyenkor mitől ér kevesebbet egy nő, mint előtte?

Sose került szóba a gyerekvállalás előtt, hogy mi a véleménye erről, hogyan gondolkodna ilyen helyzetben? Nem volt soha jele annak, hogy kizárólag ő akarja hordani a nadrágot? Én anno a férjemmel sokat beszélgettem erről, mindig mondta, hogy undorító az a pasi, aki gyes alatt azzal piszkálja a nőt, hogy nem dolgozik. Nos, ő ennek megfelelően is viselkedik, ugyanannyi beleszólásom van mindenbe, mint korábban, ugyanúgy lehetnek igényeim, pedig nem dolgozom, "csak" nevelem a gyereket. Nem is szültem volna olyan pasinak, aki másképp reagál erre a kérdésre, mikor beszélünk róla.

Amúgy a megoldást én is abban látom, hagy csapj az asztalra, mondd meg, hogy elég ebből, ezek a gyerekek az Ő gyerekei is, ha nem tetszik a felállás, otthon maradhat velük ő is. Akkor majd te keresel, és neki lesz kuss a neve. És ha már elég nagyok a gyerekek, tényleg keress melót, mert ha nem változik semmi, ebből bizony menekülés lesz.

2014. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
Hát igen, egy újabb szokásos történet. Adonisztól benedvesedett a bugyi, aztán jött a pofára esés miután inkább már mást kúrogatna.
2014. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%
Sz.tem ne hallgass azokra akik arra biztatnak itt hogy válj el stb...! Ő keresi a pénzt és ez biztosan derogál neki... mármint hogy csak ő keresi. Nem szép dolog tőle az biztos. Az én véleményem az ha teheted vállalj munkát akár rész munkaidőt csak, hogy lássa te nem egy meghízott,problémás bőrű nő vagy aki "csak" otthon van, hanem anya, feleség, és nő! Szerintem utána újra fel fog rád nézni és helyre áll a kapcsolat is. Na és persze beszélj vele . Sok sikert kívánok :)
2014. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen, utolsó, jól mondod, tűrjön tovább, miután kiderül, hogy a bajban így lehet a férjére számítani.
2014. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!