Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós jelöltemék mellé költözt...

Anyós jelöltemék mellé költöztünk egy utcával arrébb egy örök lakásban, kb 100 m-re, azóta úgy érzem megváltozott a kapcsolatunk is és a barátnőm is?

Figyelt kérdés
Úg érzem nincs jó hatással ránk hogy ilyen közel költöztünk,ráadásul a lakás a barátnőmé.Eddig albérletben laktunk.Úgy érzem nincs beleszólásom itt semmiben,barátnőm szerint van.Én kezdem kivülállónak érezni magam.
2014. szept. 4. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem változott meg, csak végre látszik az, hogy milyen ember. Mi a francnak költöztél az anyós nyakára? Az ilyen húzás mindig azt jelenti, hogy a leányka (vagy fordított esteben a srác) nem hajlandó leválni anyukáról.


Most dobd ki a csajt, amíg lehet, és amíg nincs kölyök a nyakadon. Felnőtt nőt kell keresni, nem olyan tollatlan kislibát, aki anyuka kislánya akar maradni örökre. Annak semmi másra nem kellesz, mint spermadonornak és pénzeszsáknak. Aztán mehetsz a szemétre vagy a morgóba.

2014. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nem változott meg, csak végre látszik az, hogy milyen ember. Mi a francnak költöztél az anyós nyakára? Az ilyen húzás mindig azt jelenti, hogy a leányka (vagy fordított esteben a srác) nem hajlandó leválni anyukáról.


Most dobd ki a csajt, amíg lehet, és amíg nincs kölyök a nyakadon. Felnőtt nőt kell keresni, nem olyan tollatlan kislibát, aki anyuka kislánya akar maradni örökre. Annak semmi másra nem kellesz, mint spermadonornak és pénzeszsáknak. Aztán mehetsz a szemétre vagy a morgóba."


Anyós nyakára? Nem velük laknak, hanem a csaj lakásában. Ha történetesen nem Pesten, akkor az egész városban van kb. 1 lakótlep és nem csoda, hogy "közel" vannak a lakhelyek.


Kidobni a csajt? Max. elhagyni, mert a csaj van otthon.


Pénzeszsáknak kell? Minek? A csajnak van egy saját lakása, ha így nézzük inkább a pasinak kell pénzeszsáknak a csaj, hogy ingyen lakhasson valahol.

2014. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem kell nekem senkinek a pénze,elhihetitek nekem hogy sokkal jobban érezném magam a kis albérletünkben,ami közös volt és senki nem vághatta a fejemhez,minden ok nélkül ezeket!!

A barátnőmnek mondtam hogy szívesebben keresnék egy másik albérletet.Elsőre egyikünk sem akarta hogy ide költözzünk.Aztán neki kezdett el kattogni az agya hogy így bizony 60 ezret sporolnánk.Nagyon nehezzen mentem bele,szerettem ott lakni és mivel felesbe fízettük,nem vágott hanyat az a 30 ezer ft.Nem hiszem hogy a pénzem kell neki,de nekem biztos hogy nem kell az övé.Én sokszor mondtam,hogy nem tartom jó ötletnek hogy ide költözünk.

2014. szept. 5. 13:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Évente 720 000 Ft nem gond akkor utald a számlámra és elintézem hogy otthon érezd magad :D

Fejben dölnek el a dolgok.

Nekem nem kell a férjem lakása,de fáj ha azt mondja hogy a "lakásom" mondja azt hogy a lakás. Mert Én sem hangsúlyozom hogy a házam vagy bármi.

2014. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
adjátok ki bérbe a lakást, és ebből a pénzből béreljetek 1 másikat jó messzire anyóséktól.
2014. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!