Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósprobléma. Megoldás?

Anyósprobléma. Megoldás?

Figyelt kérdés

Fris házasok vagyunk,saját lakás,anyagi függetlenség,biztos munkahely,kevés hitel,amit úgy vettünk fel,hogyha egyikünk elveszti a munkáját,akkor is vállalható legyen a részlet. Van egy kevés félretett pénzünk is,váratlan kiadásokra. Úgymond mázlistának tartom magunkat,mert a korunkbeliek(Férj 30,én 24) sajnos nem boldogulnak Magyarországon.

DE! Anyósék kitalálták,hogy ők már öregek és betegek,ápolni kell őket. Számoljunk fel itt mindent,és költözzünk hozzájuk. Akkor nem kellene hitelt és rezsit sem fizetnünk,és még a főzéssel sem kéne bajlódnom,mert azt ő megcsinálja (imádok főzni). És majd a miénk (meg sógornőméké) lesz a ház. Sógorék amúgy is ott laknak 2 gyerekkel. Hova mennénk már mi oda? Ja,egy 2,5 szobás kockaházról van szó...

Férj még most kitartóan ellenzi az ötletet,de ismdrem,ha sokáig magyaráznak neki valamit,akkor megunja és enged...tudom,mert ezt a trükköt magam is alkalmazni szoktam. :-)

És amit még nem mondtam senkinek,mert a fejleményeket várom,az hogy ma hajnalba két tesztet kellett csinálnom,mert az első pozitív lett,és nem akartam hinni a szememnek,de a másodikon is 2 csík jött elő. Annyira boldog vagyok,legszívesebben világgá kürtölném!!


2014. szept. 10. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a férjednek is van annyi esze,hogy nem költözik oda,ahol nyomorogni kell.Úgyhogy semmi probléma.
2014. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Tudasd a férjeddel-apa lesz, és talán belátja: nem szabad engednie-maradjatok...
2014. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acelsziv ***** válasza:
94%
Ápolják őket a sógorodék ha már ott laknak. Undorító az öregek hozzáállása. Ja és gratulálok a két csíkhoz :)
2014. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg a párodnak h jön a baba így neh odamenjetek nyomorogni. Beszélj vele h te nem akarsz menni van aki ápolja őket nektek nem kell kisbabával nyomorogni, nna meg ha megszületik és odamentek 1 perc nyugalmad se lesz
2014. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

2,5 szobás kockaház, ahol már lakik 4 felnőtt 2 gyerekkel. Jobb esetben nagyszülők 1 szoba, szülők 1 szoba, gyerekek a maradék szoba. Ti hova mennétek? A padlásra? Vagy minden család kap 1 szobát? Egyébként ha ápolásra szorulnak miért ő akar rátok főzni? Ez nettó hülyeség.


Szerintem mondd el a férjednek, hogy ti most már külön család lesztek így elképzelhetetlen, hogy oda költözzetek bárhogy mondják is. Mert egyáltalán nem egészséges a gyerekkel sokáig egy szobában élni, főleg ha van lehetőség külön szobára a saját lakásotokban. (egyébként ígyis úgyis a ház fele a tiétek lesz ha meghalnak. Hacsak a sógorral nem kötnek eltartásit. )

2014. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem éljétek csak a Ti kis életeteket és ne költözzetek. Főleg,hogy pozitív a teszted. Én a helyedben maradnék a saját kis helyünkön.
2014. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor most azt magyarázd neki sokáig hogy nem normális aki kitalálta hogy odamenjetek. Hova ha már dugig a ház? Pláne babával? Ápolják az ottlakók anyóst-de még nem is kell- én cserébe az örökségről is lemondanék ekkor a javukra. Az önálló nyugodt élet megfizethetetlen! Higgy nekem aki élt anyóssal :-$
2014. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy az aki még 10 perccel zárás előtt el tud kerékpározni a dohányboltba, az nem szorul ápolásra. Egyébként nem szorulnak ápolásra szerintem, igen jól elvannak.

Sógornőmék is elköltöznek, ha tehetnék, de nem tudnak a pénzhiány miatt.

Igen, családonként lenne 1-1 szoba...ők beérik a félszobával -- Milyen rendesek nem?

2014. szept. 10. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Állj a sarkadra!!SAját lakásotokt nehogy felszámoljátok, h összeköltözzetek....eszem megáll...Gratula a babóhóz!
2014. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megmutattam a Férjemnek a tesztet,először nem tudta mi az...aztán montam neki,hogy ez egy szép lövés volt,csont nélkül,itt asszem enyhe sokkot kapott,majd megpörgetett,utána mint aki beszívott,fel-alá járkált vigyorogva. Majd le akart fektetni,hogy majd ő főz én csak kíméljem magam. Itt már kénytelen voltam visszarántani a Földre,hogy nem beteg vagyok,hanem várandós. Kb. Fél óra múlva gyanús volt a nagy csend,megnéztem mit csinál. Hát netezett,de nagyobb izgalommal,mint mikor a kedvenc játékával játszik...kismamablogok,kismama oldalak,és eladó babafelszerelések voltak megnyitva.

Nem tudjuk titokban tartani 3 hónapig,úgyhogy ha a nődoki ma megerősíti a terhesség tényét,akkor vasárnapra meghívjuk a szüleinket és bejelentjük

Ja,költözés nem lesz. Ez anyám képtelen agyszüleménye,dehogy hagyom itt amiért mi ketten keményen megdolgoztunk. Ez a véleménye a költözésről. :-)

2014. szept. 12. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!