Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ez?

Nektek is rosszul esne ez?

Figyelt kérdés

A férjem anyukája utál, de ezt a dolgot lerendeztük azzal, hogy én nem találkozom vele soha, hogy ne legyen balhé.

A férjem nemrég bejelentette anyósomnak, hogy terhes vagyok. Egyrészt időszerű volt már, másrészt nem akartuk, hogy a családból valaki mástól tudja meg.

Erre anyósom összesen annyit bírt kérdezni, hogy és fogok-e kapni gyest. Ezzel le is zárta a témát.

Annyit képtelen volt kipréselni magából, hogy gratulál, azt sem kérdezte meg, hogy mikor születik meg az unokája, stb.

Én vagyok a hisztis, terhes boszorkány, amiért ez a reakció nekem nagyon rosszul esik?



2014. szept. 11. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha eddig is utált és ezt tudtad, akkor miért ér meglepetésként, hogy nem örül a terhességednek?

Ha engem utál valaki, nem esne rosszul ez a fajta reakció, hiszen nem vártam volna mást!


Két lehetőséged van:

Vagy megoldjátok,

vagy maradtok ebben hosszú-hosszú évekig, tovább mélyítve a szakadékot!


MIért utál egyébként?

2014. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne de mivel utál mást nem is nagyon várhatsz. Majd ha megszületik akkor meg annyira érdekelnj fogja h éjjel nappal nálatok fog ülni, rendezkedni.


Nem egy ilyen anyóst ismerek, szülés után te leszel a legjobb meny akit annyira szeret csak h mindennap ott üljön és beleazólhasson mit h csinálj.

2014. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Nos, ha eddig is utált és ezt tudtad, akkor miért ér meglepetésként, hogy nem örül a terhességednek?"


Azért, mert itt most nem az a lényeg, hogy ÉN terhes vagyok, hanem az, hogy NEKI unokája fog születni. Gondoltam, ezt képes felérni ésszel.

2014. szept. 11. 09:45
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem esne rosszul. Miert kellene, hogy rosszul essen? Relative vadidegen, hiszen nem tartod vele a kapcsolatot. Mit erdekel, hogy mit szol hozza?
2014. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha meglesz a gyerek, akkor az lehet, hogy erdekelni fogja. De feled az erzesei nem valoszinu, hogy valtoznanak. Mondjuk esetleg ha tennel erte valamit....
2014. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hogyhogy mit érdekel?

Az unokájáról van szó, aki ugyanúgy az ő imádott kicsi fia gyereke is, mint ahogy az enyém.

2014. szept. 11. 09:46
 7/18 A kérdező kommentje:

Ő mondott el engem mindenféle szemét r.bancnak a hátam mögött, nehogy már ezek után még én kérjek tőle bocsánatot.

Nem kell, hogy engem szeressen, de az unokájával azért illene foglalkoznia szerintem.

2014. szept. 11. 09:48
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Igen, NEKI unokája születik egy olyan nőtől,akit utál...miért örüljön?


Gyanítom nem neki szülsz unokát, hanem magatoknak gyereket!

2014. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs unokaja, csak a fia felesege terhes. Neki addig nem is fog szamitani, amig meg nem szuletik a gyerek. Most mit tudna megis vele foglalkozni? Rad nem kivancsi, fogadd el.
2014. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Még meg sem született! Mit foglalkozzon vele?
2014. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!