Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ez?

Nektek is rosszul esne ez?

Figyelt kérdés

A férjem anyukája utál, de ezt a dolgot lerendeztük azzal, hogy én nem találkozom vele soha, hogy ne legyen balhé.

A férjem nemrég bejelentette anyósomnak, hogy terhes vagyok. Egyrészt időszerű volt már, másrészt nem akartuk, hogy a családból valaki mástól tudja meg.

Erre anyósom összesen annyit bírt kérdezni, hogy és fogok-e kapni gyest. Ezzel le is zárta a témát.

Annyit képtelen volt kipréselni magából, hogy gratulál, azt sem kérdezte meg, hogy mikor születik meg az unokája, stb.

Én vagyok a hisztis, terhes boszorkány, amiért ez a reakció nekem nagyon rosszul esik?



2014. szept. 11. 09:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék vele, ha eddig is ilyen volt és nem is lettünk volna kapcsolatban.

Ha majd megszületik az unokája, akkor biztosan megenyhül. De addig nem tud vele mit kezdeni.

2014. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Fel lehet nagymamanélkül is nőni...
2014. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele. Ugyanúgy utálnám továbbra is az anyóst, de engedném, hogy foglalkozzon az unokával később.
2014. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem foglalkozol vele, miért érdekel hogy gratulált-e vagy nem?
2014. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy rosszul esne. De próbálj meg nem foglalkozni vele. A gyerek születése után biztos megváltozik majd, legalábbis a baba irányába.

Egyébként az én anyósom se sokkal különb.

2014. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindent megtennék, hogy nálunk is így legyen! Az én anyósom minden nap járkál fel, és hozza a kutyáját is. Hát miért is ne!? Hiába mondtuk, hogy 3 hónapos gyereknek nincs arra szüksége, hogy a mindenhol összeszedett bacit és dzsuvát felhozza a lakásba. Az elhullajtott szőrről meg ne is beszéljünk. Ráadásul abba is beleszól állandóan, hogy hogyan nevelem a SAJÁT fiunkat. Mert hogy az ő fia ilyenkor már huslevest evett (???).

Visszatérve, örülj neki! :-)

2014. szept. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy attól hogy szülsz (majd) neki egy unokát még semmit sem lépsz előre a szemében. Egyébként meg pont lek aksiznám ki mit szól a babámhoz, csak az számít én mit érzek és a férjem. Ennyi. Engem az sem érdekelt volna ha mástól tudja meg :)
2014. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na és fogsz kapni gyest? :D


Komolyan, ha nem beszélsz vele miért érdekel? Nem szabad foglalkozni ilyen emberekkel. Örülj a férjednek meg annak a csöppségnek, aki benned növekszik! a többi meg kit érdekel?

2014. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!