Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem hajlandó a barátom anyukáj...

Nem hajlandó a barátom anyukája a nevén szólítani a kislányunkat. Nektek nem esne rosszul, amit csinál?

Figyelt kérdés

Reninek hívják az egy éves lányunkat.

Tudjuk, hogy nem a legmodernebb név, de nagyon jó okunk volt rá, hogy ezt a nevet adtuk a kicsinek. A barátom szülei nem szimpatizálnak a nevévvel és az anyukája első perctől fogva Alizkának hívja.Ez engem duplán sért, mert nagyon jól tudja, hogy miért Reni a neve, illetve Aliznak hívják a barátom exét.

Eleinte mindig kijavítottam, hogy Reni a neve, de vagy meg se hallotta, vagy elkezdett vitázni, hogy úgy hívja, ahogy neki jó.

Már kezdtem megbarátkozni a viselkedésével, de ma mondta a barátom huga, hogy a nagyobb unokáit csokival jutalmazza, ha Aliznak hívják.

Engem ez egyre jobban bánt.A barátom sokszor veszekedett már vele, de semmit se ért el.

Többször kijelentette már, hogy mindig Aliznak fogja szólítani.

Azt se tagadja, hogy azért csinálja, mert tudja, hogy nekem ez rosszul esik.


2014. márc. 31. 16:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
99%
Nem értem. Ne vigyétek el hozzá ill ne hivjátok meg az anyost gyereklátogatoba. Ennyi.
2014. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
98%
Nem vinnem tobbet oda a kislanyt. Hatha eszhez terne az anyuka egy ido utan.
2014. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
98%
Tiltsd el tőle, a te lányod.
2014. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy amíg nem tudja elfogadni a helyzetet, hogy Te vagy a fia felesége, és a gyereket Reninek hívják, nem kell találkoznotok. Keressen meg, ha úgy gondolja kíváncsi az unokájára.
2014. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
99%
En a helyedben elkezdenem anyost valami jo kis uj neven szolitani - lehetoleg hasonloan serton, mint amin o hivja a kislanyt (az exrol elnevezni, hajmeresztoen banto!!) Hatha eszreveszi magat.
2014. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
97%

Én sem értem, hogy miért viszed oda a lányodat??

Én nem vinném.

Nem tudom anyóst hogy hívják, de legközelebb ha Alizt mond, akkor mond a lányodnak anyósod előtt, hogy

- Kicsi Renikém Béla bácsi mindig elfelejti a neved, de ne foglalkozz vele.

Nem tudom anyósod mit szólna hozzá ha te meg állandóan Béla bácsinak hívnád.

2014. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
98%
Soha többet nem engedném a lányom a közelébe. Mentálisan beteg, nem normális az anyós. Ha megtanulja a lány nevét, akkor jöhet látogatóba időnként, addig nem, és ti se menjetek többet. Sőt, telefonon se tartanám a kapcsolatot addig, amíg mondjuk megkérdezné, hogy "hogy van Alízka?". Letenném a telefont, és nem venném fel többet.
2014. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
98%
Ezek alapján egyértelműen elmebeteg. Biztos, hogy nem hagynám nála a gyereket, csak úgy láthaná, ha én is ott vagyok.
2014. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nem lenne hajlandó a nevén szólítani a gyereket, addig nem is találkozna vele. Én ezt lépném.
2014. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
22%

Fogott egy nevet, és elkezdte annak szólítani? Hehe. :D

Mondd meg neki, hogy nevezze "Picúrnak", "Babának", vagy mit tudom én, ha nem akarja a nevét mondani, de ne egy idegen néven szólítsa.

2014. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!