Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bárkivel kijövök, de anyósomma...

Bárkivel kijövök, de anyósommal miért nem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én próbálkozok nyitni felé, de nem megy. Lassan 1 éve, hogy együtt vagyunk a párommal, ő otthon lakik, sokat vagyok nála, tényleg napi szinten, előfordul, hogy ő már reggel elmegy dolgozni mikor én még alszok és kettesben maradok anyósommal. Furcsa. Teljesen más mint az anyukám. Állandóan panaszkodik, minden rossz, mindenért morog. Nem rá morog csak egyfolytában ..ar valami. Nem tudok mit kezdeni az ilyen emberekkel. Pedig mindenféle emberrel kijövök és van hasonló ismerősöm, de vele azért néha lehet értelmes dolgokról beszélni. Anyósommal nem. Már próbáltam azt is, hogy "Jajj igen ez tényleg szörnyű". Szóval hogy egyetérteni, hogy milyen ..ar is az élet, de az se jött össze. Pl többször előfordult hogy panaszkodott mi történt vele, elkezdtünk beszélgetni, mondtam hogy velem is történt már hasonló, elkezdtem volna meséli, kb 3 mondat után közbevágott és elkezdte újra elmondani hogy neki milyen rossz. Semmibe vesz kvázi. Máskor is, nagy nullának érzem magam. Hogy lehet ezen segíteni?
2014. szept. 19. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valózínűleg nagyon buta szegény. AZ én anyósom is ilyen. Olyannyira csak a maga baja érdekli, hogy bár 8 éve vagyunk házasok mai napig nem tudja a lánykori vezetéknevemet és, hogy mi a foglalkozásom. Pedig nem demens, sőt, főnővér volt ezer éve, de semmi más nem érdekli, csak a nem létező betegségei. És a panaszkodás.
2014. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem panaszkodos ennyire, de az h megkérdezi hogy vagy, vagy mi van veletek, de mire válaszolnál már másról beszél az ismerős:-). Igazából sosem tudjuk h mi van a másikkal, csak ugy valamit beszélünk, nekem is fura, de 10év után csak nyelek egyet és kész:-).. nem fog változni sajna!!
2014. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!